Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Ale lipa bo moga przegrac z Dallas bez Kyriego
1
@cris27 Ym Bruno ma w tym roku najwiecej asyst sposród wszystkich zawodników grajacych w pilke w top5 ligach a w tym sezonie u siebie ma chyba 2
1
@hayek W sumie cos w tym jest
0
Niewazne co mówią,ważne by mówili
0
@arasz1819 Nie wiem czy jest trener którego by nie zwalniała la bamba.Moze Guardiola ze wzgledu na sentyment
0
@P33ck Nie ma dobrych trenerów na rynku tzn pewnie po sezonie zdecydują
0
Sadeg
6
Kane jaką asyste zagrał.Robercik moze i wiecej bramek strzela ale takiego przeglądu pola nigdy nie miał.
1
@takisobiektos Dopiero włączyłem i takie golazo
0
@PatrykBarca Patryku opinia o meczu Barcelony z Gironą
1
@P33ck Nwm czy bede ogladal bo umówilismy sie z ziomalami na granie i ten mecz i tak jest o nic tzn i tak nie wyjdą
1
@mkord Mialo byc z Girona xD
0
Akcja meczu z Girona
0
@AlphaNumeric I ludzie mu na to odpowiadaja na twitterze xd
1
Tusk 200 iq
3
W sumie to zawsze był 20 iq komentator
6
@mrboom Duzo zdrowia dla was i synka.Trzymam kciuki by wszystko sie udalo byku!
0
KD w 2009
1
@barcelonaLM Debla tez beda grac na IO.Rafa mówił ze nie bedzie się ograniczał w turniejach jesli bedzie zdrowie a podobno jest dobrze.
5
Pod względem marketingowym strzał w 10 @mekston
3
Zion znowu na masie.Szkoda ze nie chce się wziąć za siebie.
1
@karci0 Nie wiem jak można porównywac kibicowanie klubowi sportowemu do wspierania chorego psychicznie człowieka xd
1
Szkoda ale chyba pozycja PG nie jest dla Jeremiego.Nigdy nie bedzie klasowym rozgrywającym niestety. @fart @tobiasson92 @BartqRKO @michal26
0
@MesQueUnClub_87 Tiki taka Barcelony
1
@macio_944 Chociaz tez nie lubie porównywania Premier League do La Ligi.Jestes pewny Macio ze Barca byłaby w top4 w Anglii?
0
@arasz1819 Tylko Jurgen Klopp albo nikt
2
@MesQueUnClub96 Nie do końca Robercik zamknął twarze dzisiaj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13869380#comment-13869380
6
@arasz1819 Oddajmy tez Ter Stegenowi bo ile powyjmował to jego
0
Ależ rage Adriana
0
@urbie999 To wina Xaviego ze obrona jest soft