Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Dzisiaj slabiutko ale maja wynik
3
@Danny Gaucho Czasem nie dowierzam ze juz jestesmy tyle lat na tej stronie
3
@Danny Gaucho Nie no łysy to było moje
3
@Cotutajsiedzieje Ter Stegena z Bayernem gdy wyjął jedną łapą
0
@mekston Ciekawi mnie nastepny rok w jego wykonaniu.Ten był naprawde solidny a wciąz mówimy o dzieciaku.
2
I faktycznie Carlitos jest top10 na swiecie.CIężka praca i talent robi swoje.
3
@PatrychoO @MesQueUnClub96 by to puścił
2
@MesQueUnClub96 A ty Lewemu,Bayernowi i Djokoviciowi
3
@MesQueUnClub96 No i masz rekordowe wyniki jak na merytoryke tych komentarzy nasz Zionie
2
@MesQueUnClub96 Herby rozdaje wiec to co lubisz najbardziej dodi
1
@MesQueUnClub96 Po co kłamac w internecie xd
1
@MesQueUnClub96 Waze 75kg przy 1.80 wzrostu.Chyba nie jest tak zle dodi
2
@MesQueUnClub96 Ty jestes takim naszym Zionem na rambli
1
@MesQueUnClub96 Oni nie musieli tankowac bo byli tak słabi ze jedyne co mogli w tamtym sezonie osiagnac to play in i wypad w 1 rundzie xD
2
@MesQueUnClub96 Przeciez tamten sezon zweryfikował i Luka bez drugiej opcji nawet do play inów sie nie załapał xD
1
Ale pech Kyriego.Jesli go to wykluczy na długo no to Dallas ma po sezonie bo sam Luka tego nie pociągnie.
1
@barcelonaLM Dla niego lepiej xD
1
@mekston W sumie juz moze konczyc kariere bo puskas pewny XD
0
@HighestInTheRoom Moim zdaniem i tak wypadl najlepiej z nich wszystkich
0
@HighestInTheRoom Bruno przynajmniej się wykartkował na Liverpool XD
0
@mekston United over 1.5
0
@Emhyr Bruno 6 kluczowych podan i jako jedyny stwarzał szanse innym
2
I byl fajny kupon na stole i trzeba nowy robic
33
@arasz1819 Przeciez to wszystko kręci się wokół swoich ziomków Araszu.Dajesz kolegów na stanowiska i szafa gra.
2
@P33ck Moja opinia jest taka ze bardziej pilkarze go sabotują niż to jest tylko jego wina
2
Erik Ten Hag menedzerem miesiąca w Premier League
0
@michal26 Sam Durant powiedział ze czuł jakby to były play offy.Twardy defense i naprawde fajne emocje.
1
@michal26 Turniej bardzo dobrze się przyjął.Zaangażowanie na maxa.
4
Nie ma co się oszukiwac bo nie było/nie ma zawodników grających na tym poziomie w wieku LeBrona.Jego atletyzm i fizyczność to wybryk natury.W tym miesiącu mu stuknie 39 na liczniku a on wciąz ma wszystko by dominowac i przejmować spotkania.
6
Piękna Indiana jedzie do finału! Szefowie :D
28 asyst i 0 strat.Magik.