1

@takisobiektos Dzisiaj slabiutko ale maja wynik

3

@Danny Gaucho Czasem nie dowierzam ze juz jestesmy tyle lat na tej stronie

3

@Danny Gaucho Nie no łysy to było moje

3

@Cotutajsiedzieje Ter Stegena z Bayernem gdy wyjął jedną łapą

0

@mekston Ciekawi mnie nastepny rok w jego wykonaniu.Ten był naprawde solidny a wciąz mówimy o dzieciaku.

2

I faktycznie Carlitos jest top10 na swiecie.CIężka praca i talent robi swoje.


3

@PatrychoO @MesQueUnClub96 by to puścił

2

@MesQueUnClub96 A ty Lewemu,Bayernowi i Djokoviciowi

3

@MesQueUnClub96 No i masz rekordowe wyniki jak na merytoryke tych komentarzy nasz Zionie

2

@MesQueUnClub96 Herby rozdaje wiec to co lubisz najbardziej dodi

1

@MesQueUnClub96 Po co kłamac w internecie xd

1

@MesQueUnClub96 Waze 75kg przy 1.80 wzrostu.Chyba nie jest tak zle dodi

2

@MesQueUnClub96 Ty jestes takim naszym Zionem na rambli

1

@MesQueUnClub96 Oni nie musieli tankowac bo byli tak słabi ze jedyne co mogli w tamtym sezonie osiagnac to play in i wypad w 1 rundzie xD

2

@MesQueUnClub96 Przeciez tamten sezon zweryfikował i Luka bez drugiej opcji nawet do play inów sie nie załapał xD

1

Ale pech Kyriego.Jesli go to wykluczy na długo no to Dallas ma po sezonie bo sam Luka tego nie pociągnie.


1

@barcelonaLM Dla niego lepiej xD

1

@mekston W sumie juz moze konczyc kariere bo puskas pewny XD

0

@HighestInTheRoom Moim zdaniem i tak wypadl najlepiej z nich wszystkich

0

@HighestInTheRoom Bruno przynajmniej się wykartkował na Liverpool XD

0

@mekston United over 1.5

0

@Emhyr Bruno 6 kluczowych podan i jako jedyny stwarzał szanse innym

2

I byl fajny kupon na stole i trzeba nowy robic

33

@arasz1819 Przeciez to wszystko kręci się wokół swoich ziomków Araszu.Dajesz kolegów na stanowiska i szafa gra.

2

@P33ck Moja opinia jest taka ze bardziej pilkarze go sabotują niż to jest tylko jego wina

2

Erik Ten Hag menedzerem miesiąca w Premier League


0

@michal26 Sam Durant powiedział ze czuł jakby to były play offy.Twardy defense i naprawde fajne emocje.

1

@michal26 Turniej bardzo dobrze się przyjął.Zaangażowanie na maxa.

4

Nie ma co się oszukiwac bo nie było/nie ma zawodników grających na tym poziomie w wieku LeBrona.Jego atletyzm i fizyczność to wybryk natury.W tym miesiącu mu stuknie 39 na liczniku a on wciąz ma wszystko by dominowac i przejmować spotkania.


6

Piękna Indiana jedzie do finału! Szefowie :D
28 asyst i 0 strat.Magik.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?