La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1149 Culés

2

Erik Ten Hag menedzerem miesiąca w Premier League


konto usunięte

0

@Encore W Premier League se może klepać ogórków. Przychodzi poważne granie w Lidze Mistrzów z potęgami pokroju Kopenhagi czy Galatasaray i kończy się rumakowanie :v

2

@P33ck Moja opinia jest taka ze bardziej pilkarze go sabotują niż to jest tylko jego wina

konto usunięte

0

@Encore Napisałem to pół żartem. Listopad w lidze miał bardzo dobry, 3/3 wygrane i 0 goli straconych. Mimo gry w kratkę, ciągle są w grze o top 4, no i mają szansę nawet na wyjście z grupy LM, choć już nie są zależni tylko od siebie.

Nie jestem fanem MU, ale fajnie jakby się odbudowali, bo czerwona część Manchesteru jest potrzebna Premier League.

2

@P33ck mieli łatwy terminarz Luton , Everton i Fulham .
A w tym samym miesiącu Kopenhaga i Galata i 7 bramek straconych w 2 meczach xd

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?