Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ajaj czemu tzn offside?
0
Aston Villa i Chelsea z bramkami
1
@bartoszplucinski Manchester xgoals na poziomie 3.00 w 30minut
0
Kiedys by mu to gwizdnęli
https://x.com/FootyTekker/status/1732500872515461481
0
@arasz1819 Tam zaraz ktos zrobi i tak babola
1
Fart Chelsea sie skonczyl,1:0 @mekston
0
Zaskakuje ta Chelsea.Wydawało sie ze w obronie juz sa niezli a tu dziury okrutne.
0
@tomek8756 Juz mogli miec 3 bramy
2
No szykuje sie partidazo w meczu United vs Chelsea.Zero obrony XD
1
@Emhyr @mekston chyba najlepszy start United w sezonie pod wzgledem sytuajci
0
Enzo strasznie sie nabrał ale Bruno pudło
0
Ale Chelsea zduszona i karny dla Brunka
1
@macio_944 W srodowisku politycznym kazdy jest do rozliczenia.To ludzie którzy cechują sie fałszem i obłudą.W obrzydliwy sposób oszukują i utrudniają ludziom zycie.To jest moja prawda zycia Macio.
5
Harry najlepszy stoper w Premier League.
0
@Ojciec5tkidzieci Zasluzone,w ostatnim miesiacu top3 w lidze na ŚO
7
@MesQueUnClub96 Oczywiscie ze szkoda.Sport ma byc ucziciwy dodi.
3
Ale Phoenix oszukane w ostatnich sekundach przez sędziów.Obrzydliwy call.
1
@FCB_dimiC Hmm papierami.Realizuje zamówienia,wystawiam faktury w rodzinnej firmie
0
@FcPortoFan1999 Dramatyczna polowa Phoenix i wynik jest największym pozytywem
0
@FCB_dimiC Pracuje zdalnie więc to ja wybieram godziny pracy tzn kiedy chce to pracuje a kiedy mam chęc ogladac NBA to oglądam
0
Ale miazga w trójkach od Milwaukee.
1
Declan Rice wart każdych pieniędzy.Znakomity gracz.
2
@Comentateiro Troche lipa by była stracic pkt z Luton
1
@mekston te 500 to Mbappe i 80 reszta ligi
2
Potezna Ligue
1
@karolup De Gea i gra nogami w Barcelonie
1
@MesQueUnClub96 Bedziesz oglądał?
1
@fart Tez mam taką nadzieje ale to kwestia sympatii u mnie.Lubie Phoenix więc licze ze wygrają dzisiaj + Durant&Curry zawsze w serduszku.
1
@FcPortoFan1999 Pewnie ze tak
1
KD vs LeBron jutro o 4.