Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho A gdzie Robert Lewandowski w tej klasyfikacji?
0
@BartqRKO Bardziej myslalem o 9-10
0
@BartqRKO Ja dalej powtarzam ze ja ich nie widze w tym sezonie,skoncza w play innach
4
Dziadek 360
0
@BartqRKO Ogladam Suns ale widze niezły throw wlasnie okc xd
0
@Fantastyczny Chłopiec To jest jedyna szansa Dallas na play offy czy Luka grający wszystko
3
Bridges w jedną kwarte rzucił 26 pkt.Nawet niezle.
5
Bardzo odwazna decyzja dawac najwazniejszy rzut Draymondowi nawet mimo to ze mu dzis siedzialo
4
Czerwona z klasą
3
Ale zimna krew PG13
3
@damiano996 Jak mecz dopiero jutro
7
@mekston Bez żadnej dyskusji.Najlepszy strzelec dystansowy w historii tego sportu.
9
Niesamowite są te trójki Stepha.Na totalnym luzie.
0
@PatrykBarca Nie ma zbyt dobrych nazwisk by zastąpic ETH.Musiałbys brac kogos w stylu Grahama Pottera
0
@Emhyr Czemu? spacja
4
Gromda w pigułce
0
@FcPortoFan1999 No tak,rozwój i jeszcze raz rozwój
0
@pioz123 Dajcie spokój z tym Xavim,nikt tak nie przypycha meczy jak on w ostatnich tygodniach.To jest wygrywanie jedną bramka albo w czape i zdarzy się mecz bardzo dobry raz na miesiac.
0
@pioz123 Do kogos kto był w polfinale LM czyli napewno nie Xavi
0
@FcPortoFan1999 Ich obchodzi rozwój młodych a nie musza tankowac bo to samo przychodzi tzn po prostu są słabi xD
0
@pioz123 Dlatego wybrał Szachtar
2
@FCB_dimiC Xaviego ratuje mistrzostwo w tamtym sezonie ale stylowo to jest poziom Koemana albo i gorzej
0
@pioz123 Przeciez gdyby to był zawodnik z Barcelony to byłbys pierwszy do czerwonej xD
0
@FcPortoFan1999 Ale SAS nie obchodzi wygrywanie
0
@mekston Jeden z najlepszych zawodnikow w tym sezonie
0
@BorzyKrzys @pioz123 On nawet tej nogi nie odstawił i jechał na tej kostce do konca xD
0
@hayek Obcierka?xD
0
@pioz123 Wielu zawodników dostało za to czerwo
0
@pioz123 Tu nic nie było xD
4
Dlatego sędziowie zawsze beda mieli komfort pracy.Nawet faulu nie było i zero varu.