0

@arasz1819 @Kgorecki2500 Jest kilku konfederatów tutaj ale większosc widze jednak nabijanie się ze Sławka albo rzucają sie to osoby bardziej xD

38

Klasa Mentzena.Nie ma zbyt dużo sympatii na rambli ale dzisiaj top.


1

Embiid potrafi wymuszować wolne ale też czasami zbyt soft sa te faule. @BartqRKO


2

Ale że DeAndre wyjęty z szafy posprząta gwiazdy Clippers to nikt sie nie spodziewał.Denver bez Jokicia i Jamala w tym meczu i 113:104.


1

@takisobiektos Wczesniej próbował naśladować Currego,wyglada czasami jak klaun xd

1

Życie potrafi zaskakiwać.


1

@BorzyKrzys Ojejku Krzysiu broni dodiego,slodziaki

3

Jakby KD albo Steph mieli taką obrone to by zdobywali chyba 60pkt co mecz XD


1

@mekston @MesQueUnClub96 Nie rozumie jeszcze ze gole z dystansu co jakiś czas się pojawiają a przerwrótki w taki stylu pewnie juz nie bedzie w Premier League do konca sezonu

2

@fart DBook niczym Kobe w tej akcji

3

Zimny Devin Booker smakuje najlepiej a Nowy York poznał ten smak.Suns z 7 zwycięstwem z rzędu.


0

@FcPortoFan1999 Gdyby ktos lepszy był po drugiej stronie a tak Portland odda mecz

1

@mekston Tez tak sądze

1

@Rust_Cohle No bramka o której większosc pilkarzy moze pomarzyć.Takie cos zostanie na całe zycie i bedzie się o tym pamietac.Bramka roku.

0

@Xwowrak @AFA90 Mysle ze nawet Rooneya była ciut łatwiejsza

8

Piłka odchodząca i tak siadło.No magia Argentyńczyka.Sztuką się nie połamac a dopiero myslęc o zdobyciu bramki. @mekston


2

@barcelonaLM @MesQueUnClub96 Manchester musiałby w konću byc zdrowy a nie ze polowa kontuzjowana.Dopóki bedzie tylu nieobecnych to beda raz wygrywac a raz przegrywac.

3

Przez wielu Tottenham był takim pewniaczkiem do top4 a się okaże ze zaraz wypadną po tych kilku porażkach.

1

@michal26 LeBron dzis jeden z najsłabszych meczów w sezonie ale w koncu inni wzięli się do roboty.Nie do pomyslenia by cały zespoł był na barkach 39-latka.

4

Chet idzie po swoje czyli po debiutanta roku.Będzie ciężko Victorowi jesli jego zespół będzie szorował dno tabeli a Chet będzie realnie walczył o mistrza.Do tego na ten moment Holmgren jest bardziej konkretny i efektywny.


0

Milutko.


1

@mekston Klasa Maxa aczkolwiek licze ze w next sezonie bedzie walka z LH

0

@PatrychoO Ludzie dosyć pamiętliwi sa

1

Novak jest chyba najbardziej nielubianym tenisistą z touru.Gdzie nie pojedzie to gwiżdzą XD


5

@Rewolucja123 opinia


2

@zodiak_10 No w koncu mają dzieciaka xD

8

Może nie grał ponad rok w piłke ale tego się nie zapomina.Zawsze miał dobre uderzenie.
https://x.com/LilMoGh/status/1728475367042637875

15

Opinia @MesQueUnClub96


0

Darwin bez respektu do Pepa.


2

Donald się rozszalał na tym twitterze


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?