0

@mekston Ten 1 najbardziej boli bo 40;15 bylo

0

@Bocheno1 9 niewymuszonych błedów względem 3 Novaka

1

Ajaj Carlos traci podanie i Novak serwuje po set

1

@mekston Ten serwis wiele razy mu zabierał szans w tym roku.Pewnie bedzie nad nim pracował by był w miare regularny

1

@barcelonaLM @mekston McTomek>Haaland

2

@mekston Norwegia jest w grupie ze Szkocją a Szkoci nie maja potencjalu wiekszego niz Norwegia więc troche lipa

3

@mekston Szczerze myslalem ze juz nie zobaczymy w tym roku Carlosa grającego na fajnym poziomie a tu mila niespodzianka

2

@MesQueUnClub96 No i nadal podtrzymuje ze serwis to jego najsłabszy element xD

1

@barcelonaLM A to jest jego najslabszy element w warsztacie tzn serwis

1

@mekston Francja faworyt do euro po tym meczu

0

@takisobiektos No to juz nie Carlosa wina tzn on robi swoją robote bo mial 0:1 w tym turnieju a kazdy pisal ze nie ma szans

0

@MesQueUnClub96 No zobacz ostatnie turnieje w jego wykonaniu i gdzie tam masz forme xD

2

@MesQueUnClub96 Chyba kazdy sie zgodzi ze Carlos ma slabiutką koncowke sezonu,sam mowiles ze nie wyjdzie z grupy xD

3

@MesQueUnClub96 No juz takie problemy ma z Carlosem bez formy no no

1

@mekston Ciekawe czy przegoni Ronaldo za te 10 lat

3

@MesQueUnClub96 Ojejku dodi

2

@Mario96w @mekston Rozumiem go z jednej strony tylko tzn często bywało tak ze grał super tenis a ludzie i tak go mieli w dvpie xd

0

Oj Danil


2

@Comentateiro Xavi za szybko dostał trochę Barcelone

2

Medvedev specjalnie sie podłozył z Carlosem by dostac 6:1 od Sinnera,200 iq @mekston

1

@fart To samo w głowie mialem xd

8

@mekston Dymisje dodiego z rambli

2

@michal26 Dzisiaj na 22 rzuty trafił 15.Jest dominatorem jesli chodzi o zdobywanie punktów z kazdej pozycji.

3

Troche sie przypomniały finały NBA i ta pozycja jak rzucał przy LeBronie.Fenomenalny zawodnik.


10

Jokić i jego gra.Nie pamiętam by był zawodnik który grał na pozycji klasycznego centra i miał taki przegląd pola.Niebywałe.


1

@Gaz Po tym co zrobił na MŚ jest Francuzem

1

@barcelonaLM Lukaku gra z Azerbejdzanem a Ronaldo z Islandia ostatnie mecze bo Kane raczej juz nienadrobi 2 bramek

1

Ronaldo sobie jeszcze zrobi króla strzelców eliminacji xd


1

@barcelonaLM Aaaa takie buciki

0

@barcelonaLM Mołdawia musi pokonac Czechów ta?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?