6

Xavi wykończył Rayo intensywnością i swoimi zmianami i sami strzelają bramki i pewnie jeszcze jedna wpadnie w 90

0

@Kazragore Mistrza wygral

3

@MesQueUnClub96 I z toba na plecach

4

No tak to nawet Koeman nie przepychal meczy.Niby tylu jakosciowych zawodnikow a problemy ze sklejeniem jednej akcji.

4

Jokić znowu zagrał koncert ale jego zespoł został okrutnie upokorzony przez Houston Rockets.Dawno nikt aż tak nie zezłomował Denver.Bez podejscia do rakiet.


1

3

DBook rozstrzelał Memphis.Jesli tylko jest zdrowy to strzela z kazdego miejsca na parkiecie.


0

Nie utrzyma tego Orlando ale top6 bez play'inów?Sky is the limit.


0

@partymaker Ile to osób było wybieranych z wysokim i nie potrafili sprostać oczekiwaniom a Banchero to robi

4

Orlando elitarna obrona i to widać.Młodzi,szybcy i silni fizycznie.Bracia Wagner top a Banchero niby 2 sezon w lidze a juz jest gwiazdą Orlando.

0

@TheNekro94 Po twitetrze chyba latają nawet nagrania

0

@BartqRKO A no to niezle xD

0

@TheNekro94 No niektorzy zawodnicy usunęli juz z nim zdj xD

0

Prawnie wszystko git bo w Oklahomie można od 16 ale zobaczymy jak zareaguje klub.


3

@takisobiektos @fart @MarioVeB! Super ze c+ pokazuje oba

1

@tomek8756 Minimalnie ale Georgina

0

@Danny Gaucho eee stop lysy i nie wyzywaj

1

Klasyk KD.


1

@partymaker Mimo wszystko jakiś szacunek mu się nalezy za to co zrobił dla SAS i dlatego tak Pop zareagował.

1

Największa rywalizacja w historii NBA.CP3 wyleciał dziś za nazwanie Fostera ''suką''.


5

Trener San Antonio poprosił fanów by ci nie gwizdali na Leonarda.Krótka pamięc fanów SAS.


2

Aktualne top10 najlepiej punktujących zawodników w historii NBA.Za kilka meczy Durant pojawi się na 10 miejscu.


0

@MesQueUnClub96 Giannis jest wybitny ale Boston ma monster team dodi

2

@fart Boston to musthave do finału ze wschodu

2

@takisobiektos Bedzie to już zawsze troche rysa na jego karierze tymbardziej ze chyba deklarował gre dla Włochów

1

@Comentateiro Skusze sie dzis na Boston i Phoenix

1

Kolejne rekordy Jamesa są zawsze mile widziane.Terminator.


0

W koncu Robert z bani ale Zalewski jak fajnie gra na tym wahadle.

2

@mekston No to było fajne ale to nie jest ten Robert który był top 9

0

@MateuszGotowka99 Najlepszy dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?