Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barcelonaLM Tam jest za duzo chaosu,zawsze ktoś coś spartoli.To nie poziom godny LM oprócz Bruna of course.
6
Nie wypada tracić takich bramek ale w Manchesterze to standard @mekston
1
Te strzały Fernandesa dzisiaj to esencja futbolu.Szkoda że Onana przegrał dzis ten mecz ale forma zawodników z Portugalii imponuje.
https://x.com/Emini_Sir_Kay/status/1729945737297838147
1
I z takiego czegoś trzeba wyciskać bramki. @mekston
0
@MesQueUnClub96 Ale co ma jeden zawodnik do osiagniec druzyny,to sport druzynowy a nie indywidualny
0
@partymaker @partymaker X @MesQueUnClub96
0
@MesQueUnClub96 Bruno to kreatywny zawodnik z nieprzeciętną wizją gry co świadczy o tym wynik asyst w tym roku #1
0
@MesQueUnClub96 Czyli United wygra
2
@MesQueUnClub96 Dodi to przeciętniak który nie ma zadnych atutów pilkarskich
3
No minimalny ten spalony Galaty
0
@MesQueUnClub96 A piłkarsko ich porównaj
1
@MesQueUnClub96 Jak ten twój dodi to i tak memiarz najwyższych lotów
1
@MesQueUnClub96 Jestes ciekawym eskperymentem spolecznym dodi
0
@Rewolucja123 Jak Bruno zejdzie to ta
1
@MesQueUnClub96 Tak się czasami zastanawiam udajesz głupiego czy jestes?
1
@MesQueUnClub96 Ale nie ma znaczenia co on osiągnal obecnie skoro obecnie piłki przyjąc nie potrafi gdzies Fernandes przyjmie wszystko xD
2
@MesQueUnClub96 Mój idol dzis z bramką z 20 metrów i asysta a twój idol Robert kolejny mecz sabotował moją Barcelone
0
@MesQueUnClub96 Czerwona
1
@mekston Wielki mecz wielkich druzyn
1
@mekston Ogólnie w tej grupie mieli ''wygrane'' mecze a i tak je przegrali xD
3
@Comentateiro Negować klase Fernandesa to trzeba miec nierówno pod kopułą
0
Galata niby taka mocna a średniak z United tak o se ich pyka
4
Gram sobie w Fortnajta a tu Bruno juz dominacje zrobił,no way @mekston @barcelonaLM
1
@MesQueUnClub96 Nie widzialem by Dallas było w finalach NBA w osatnich latach a wręcz przeciwnie w tamtym sezonie się nie dostali do play off a w tym nawet nie weszli do turnieju NBA XD
0
@mekston A nie pamietam
1
@fart W sumie spoko decyzja,zainwestuje w cos lepszego XD
0
@mekston Raczej nie ma kto mu zagrozic w tym roku
2
@AFA90 Bruno gol lub asysta
2
No za takie flopy powinny byc zawieszenia na kilka meczy
2
Lepszego ćwierćfinału nie można było sobie wymarzyć w pucharze NBA.