1

@barcelonaLM Tam jest za duzo chaosu,zawsze ktoś coś spartoli.To nie poziom godny LM oprócz Bruna of course.

6

Nie wypada tracić takich bramek ale w Manchesterze to standard @mekston


1

Te strzały Fernandesa dzisiaj to esencja futbolu.Szkoda że Onana przegrał dzis ten mecz ale forma zawodników z Portugalii imponuje.
https://x.com/Emini_Sir_Kay/status/1729945737297838147

1

I z takiego czegoś trzeba wyciskać bramki. @mekston


0

@MesQueUnClub96 Ale co ma jeden zawodnik do osiagniec druzyny,to sport druzynowy a nie indywidualny

0

0

@MesQueUnClub96 Bruno to kreatywny zawodnik z nieprzeciętną wizją gry co świadczy o tym wynik asyst w tym roku #1

0

@MesQueUnClub96 Czyli United wygra

2

@MesQueUnClub96 Dodi to przeciętniak który nie ma zadnych atutów pilkarskich

3

No minimalny ten spalony Galaty

0

@MesQueUnClub96 A piłkarsko ich porównaj

1

@MesQueUnClub96 Jak ten twój dodi to i tak memiarz najwyższych lotów

1

@MesQueUnClub96 Jestes ciekawym eskperymentem spolecznym dodi

0

@Rewolucja123 Jak Bruno zejdzie to ta

1

@MesQueUnClub96 Tak się czasami zastanawiam udajesz głupiego czy jestes?

1

@MesQueUnClub96 Ale nie ma znaczenia co on osiągnal obecnie skoro obecnie piłki przyjąc nie potrafi gdzies Fernandes przyjmie wszystko xD

2

@MesQueUnClub96 Mój idol dzis z bramką z 20 metrów i asysta a twój idol Robert kolejny mecz sabotował moją Barcelone

0

@MesQueUnClub96 Czerwona

1

@mekston Wielki mecz wielkich druzyn

1

@mekston Ogólnie w tej grupie mieli ''wygrane'' mecze a i tak je przegrali xD

3

@Comentateiro Negować klase Fernandesa to trzeba miec nierówno pod kopułą

0

Galata niby taka mocna a średniak z United tak o se ich pyka

4

Gram sobie w Fortnajta a tu Bruno juz dominacje zrobił,no way @mekston @barcelonaLM

1

@MesQueUnClub96 Nie widzialem by Dallas było w finalach NBA w osatnich latach a wręcz przeciwnie w tamtym sezonie się nie dostali do play off a w tym nawet nie weszli do turnieju NBA XD

0

@mekston A nie pamietam

1

@fart W sumie spoko decyzja,zainwestuje w cos lepszego XD

0

@mekston Raczej nie ma kto mu zagrozic w tym roku

2

@AFA90 Bruno gol lub asysta

2

No za takie flopy powinny byc zawieszenia na kilka meczy


2

Lepszego ćwierćfinału nie można było sobie wymarzyć w pucharze NBA.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?