Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@barcelonaLM Podziwiam jego ambicje i wole walki jak sam powiedział ''Nie chce tak skończyć kariery''.Boski Rafa.
1
Przyjąc takie coś na czysto..
2
@BartqRKO @takisobiektos Za to Miami ma Jacka Sparrowa
0
No nie wypada tak rzucac w NBA
5
Jaca jest sławny @mekston
9
@qbuteq Djokovic,Bayern,Lewandowski,Dodi Lukebakio i Union Berlin.
22
Najwyższa zdobycz punktowa w karierze Sochana w NBA!.Brawo Jeremy.
7
Ten Dante ma 40 lat.Pięknie sie starzeje.
3
@PatrychoO Dokladnie,zagra u nas jak tam nie wyjdzie XD
5
Żegnaj Michale
1
@HighestInTheRoom Julian Alvarez w sumie jest młody więc on byłby super w Barcelonie a Garnacho na skrzydle pewnie by robił więcej wiatru na skrzydle niz Ferran,Raphinhia i Fati razem wzięci
0
@Danny Gaucho Co sadzi @P33ck o tym
11
Zion dziś nie spudłował ani jednego rzutu.Kosmos.
0
@BartqRKO Ogólnie wytworzył się taki trójkąt bermurdzki czyli San Antonio,Waszyngton i wlasnie Detroit
0
@BartqRKO @michal26 Napewno nie sa az tak slabi jak ich 15 porazek z rzędu XD
1
@michal26 Detroit to jest tak smutna drużyna ze szkoda komentować.Bądz silny Kejdzie Kaninghamie.
2
@PatrychoO Ja to odpalilem ostatnio spidermena ale tego starego na ps2.Ogromny sentyment.
https://www.videogamex.com/image/cache/catalog/PS2/spiderman-1000x665w.jpg
3
Twój idol chyba lubi Jude'a @MesQueUnClub96
1
@PatrychoO Tylko łobuz kocha najbardziej
1
@mekston @Sysia11 Musialby Carletto na niego postawic a on to tak lubi miec zelazny sklad swój
1
@Sysia11 Paz praktycznie nic nie gra w Realu albo same ogony
3
@bartoszplucinski W tym wypadku trzeba zobaczyc całe video
0
@Sysia11 No Mbappe tez jest kocurem ale jemu się troche ujmuje ze gra w lidze ogórków
6
Nie ma chyba bardziej wpływowego zawodnika niz Bellingham.Kazdy mecz wygrany Realu jest namaszczony grą Jude'a.Niesamowite jak w tak młodym wieku stał się jednym z najlepszych zawodników na świecie.
0
@Emhyr Jude wsrod pilkarzy
0
@Emhyr Obecnie top3 na swiecie
0
@Emhyr Bo i tak dostana w 1 rundzie a top4 maja wciaz w zasiegu
0
@Emhyr Watpie ze United chce grac na wiosne tzn lepiej sie na lidze niech skupia
0
@PatrychoO Dopóki strzela bramki się broni ale jak przestanie strzelac bd to memiczne
5
Ale Rodrygo złapał forme.Wpada wszystko.