3

@barcelonaLM Podziwiam jego ambicje i wole walki jak sam powiedział ''Nie chce tak skończyć kariery''.Boski Rafa.

1

Przyjąc takie coś na czysto..


2

@BartqRKO @takisobiektos Za to Miami ma Jacka Sparrowa


0

No nie wypada tak rzucac w NBA


5

Jaca jest sławny @mekston


9

@qbuteq Djokovic,Bayern,Lewandowski,Dodi Lukebakio i Union Berlin.

22

Najwyższa zdobycz punktowa w karierze Sochana w NBA!.Brawo Jeremy.


7

Ten Dante ma 40 lat.Pięknie sie starzeje.


3

@PatrychoO Dokladnie,zagra u nas jak tam nie wyjdzie XD

5

Żegnaj Michale


1

@HighestInTheRoom Julian Alvarez w sumie jest młody więc on byłby super w Barcelonie a Garnacho na skrzydle pewnie by robił więcej wiatru na skrzydle niz Ferran,Raphinhia i Fati razem wzięci

0

@Danny Gaucho Co sadzi @P33ck o tym

11

Zion dziś nie spudłował ani jednego rzutu.Kosmos.


0

@BartqRKO Ogólnie wytworzył się taki trójkąt bermurdzki czyli San Antonio,Waszyngton i wlasnie Detroit

0

@BartqRKO @michal26 Napewno nie sa az tak slabi jak ich 15 porazek z rzędu XD

1

@michal26 Detroit to jest tak smutna drużyna ze szkoda komentować.Bądz silny Kejdzie Kaninghamie.

2

@PatrychoO Ja to odpalilem ostatnio spidermena ale tego starego na ps2.Ogromny sentyment.
https://www.videogamex.com/image/cache/catalog/PS2/spiderman-1000x665w.jpg

3

Twój idol chyba lubi Jude'a @MesQueUnClub96


1

@PatrychoO Tylko łobuz kocha najbardziej

1

@mekston @Sysia11 Musialby Carletto na niego postawic a on to tak lubi miec zelazny sklad swój

1

@Sysia11 Paz praktycznie nic nie gra w Realu albo same ogony

3

@bartoszplucinski W tym wypadku trzeba zobaczyc całe video

0

@Sysia11 No Mbappe tez jest kocurem ale jemu się troche ujmuje ze gra w lidze ogórków

6

Nie ma chyba bardziej wpływowego zawodnika niz Bellingham.Kazdy mecz wygrany Realu jest namaszczony grą Jude'a.Niesamowite jak w tak młodym wieku stał się jednym z najlepszych zawodników na świecie.

0

@Emhyr Jude wsrod pilkarzy

0

@Emhyr Obecnie top3 na swiecie

0

@Emhyr Bo i tak dostana w 1 rundzie a top4 maja wciaz w zasiegu

0

@Emhyr Watpie ze United chce grac na wiosne tzn lepiej sie na lidze niech skupia

0

@PatrychoO Dopóki strzela bramki się broni ale jak przestanie strzelac bd to memiczne

5

Ale Rodrygo złapał forme.Wpada wszystko.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?