Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos Ale gemik wpadł,fajnie gra Sinner
0
@agaFCB Jesli by przegrał dzis 0:2 i z Hurkaczem to ta
2
Jak ktoś lubi obstawiac to polecam dziś Minnesote bo GSW gra bez Currego a kursik fajny.
0
@Fantastyczny Chłopiec Jak Novak odda gemika to po meczu
4
W końcu zobaczymy big 3 z Phoenix razem na parkiecie.
1
Słabiutko Lillard wygląda w tym sezonie.Zagrał może z dwa mecze na fajnym poziomie a reszta to cień Damiana z Portland.
2
@barcelonaLM A pewnie jakby spotkał Greka to by poprosił o fotke
4
O widze krecz Tsitsipasa to az sie prosi zajrzec w historie komentarzy @MesQueUnClub96
5
No to asyste sezonu w NBA już chyba znamy.Niesamowite zagranie DeRozana.
1
@fart Też prawda i w sumie tu jest jego zespół a fani go uwielbiają.Moze zostac legendą OKC.
0
@barcelonaLM Nie jechał tutaj w roli faworyta tzn napewno nie w takiej formie jaką ma w ostatnim miesiącu
1
@DaPidejpi Moze nawet kibicowac Realowi,Legi i Chelsea w jednym,co to ma za znaczenie XD
4
@BorzyKrzys Pisząc my chodzi o ludzi którzy oglądaja tenis na rambli tacy jak @mekston @agaFCB czy @barcelonaLM
1
Njawiększy błąd Clippers w ostatnich latach
1
@Rust_Cohle U ciebie to jest jeden content Alcaraz,Ten Hag,Bruno i tak w kółko
2
@Rust_Cohle Raczej się smiejemy z was,jeszcze kiedys było to zabawne ale powtarzanie albo te wasze wedki po raz x to już troche cringe
1
@Rust_Cohle Przeciez takie posty co ty wstawiasz to typowa prowokacja pod gównoburze niczym dodi xD
2
@Kessie Alcaraz ma wszystko by być wybitnym w tym sporcie a Rafa jest jedna z ikon tenisa
0
@agaFCB Ym to zalezy ale gra przeciętnie tzn dużo niewymuszonych robi
0
@takisobiektos Duzo szczescia bo moglo być RG
1
@P33ck W sumie jesli by wygrali z Galatą ale przegrali z Bayernem to ratuje ich remis Galaty z Dunczykami jesli bedzie
0
@P33ck No kazdy raczej myslal ze gładko sobie poradza i te 2 miejsce to pewniak a teraz raczej cud musi sie stac bo nie widze jak ogrywają Bayern
0
@P33ck Paradoks polega na tym ze oni dalej moga wyjsc z tej grupy i sa zalezni od siebie XD
4
Tie-break dla Carlitosa ale dosyć trudny set.Szkoda tej łatwej setówki na 7:5.@mekston
12
Hołownia od prowadzącego mam talent do marszałka,życie potrafi zaskakiwać
0
@agaFCB Nie ma formy i zdrowia przedewszystkim
0
No to był gem jak za najlepszych momentów w tym sezonie Carlosa.Deklasacja.
1
@takisobiektos No ryzykuje ale taki Carlos juz jest ze gra nawet jak nie powinien
1
@MesQueUnClub96 To jest jego debiut na tym turnieju,nawet jak ma problemy to będzie grać.Takie życie 20 latka ktory chce grac wszystko
0
@MesQueUnClub96 Nawet jesli ma jakies problemy zdrowotne to nikt mu nie zakaże grac