1

@takisobiektos Ale gemik wpadł,fajnie gra Sinner

0

@agaFCB Jesli by przegrał dzis 0:2 i z Hurkaczem to ta

2

Jak ktoś lubi obstawiac to polecam dziś Minnesote bo GSW gra bez Currego a kursik fajny.


0

@Fantastyczny Chłopiec Jak Novak odda gemika to po meczu

4

W końcu zobaczymy big 3 z Phoenix razem na parkiecie.


1

Słabiutko Lillard wygląda w tym sezonie.Zagrał może z dwa mecze na fajnym poziomie a reszta to cień Damiana z Portland.


2

@barcelonaLM A pewnie jakby spotkał Greka to by poprosił o fotke

4

O widze krecz Tsitsipasa to az sie prosi zajrzec w historie komentarzy @MesQueUnClub96

5

No to asyste sezonu w NBA już chyba znamy.Niesamowite zagranie DeRozana.


1

@fart Też prawda i w sumie tu jest jego zespół a fani go uwielbiają.Moze zostac legendą OKC.

0

@barcelonaLM Nie jechał tutaj w roli faworyta tzn napewno nie w takiej formie jaką ma w ostatnim miesiącu

1

@DaPidejpi Moze nawet kibicowac Realowi,Legi i Chelsea w jednym,co to ma za znaczenie XD

4

@BorzyKrzys Pisząc my chodzi o ludzi którzy oglądaja tenis na rambli tacy jak @mekston @agaFCB czy @barcelonaLM

1

Njawiększy błąd Clippers w ostatnich latach


1

@Rust_Cohle U ciebie to jest jeden content Alcaraz,Ten Hag,Bruno i tak w kółko

2

@Rust_Cohle Raczej się smiejemy z was,jeszcze kiedys było to zabawne ale powtarzanie albo te wasze wedki po raz x to już troche cringe

1

@Rust_Cohle Przeciez takie posty co ty wstawiasz to typowa prowokacja pod gównoburze niczym dodi xD

2

@Kessie Alcaraz ma wszystko by być wybitnym w tym sporcie a Rafa jest jedna z ikon tenisa

0

@agaFCB Ym to zalezy ale gra przeciętnie tzn dużo niewymuszonych robi

0

@takisobiektos Duzo szczescia bo moglo być RG

1

@P33ck W sumie jesli by wygrali z Galatą ale przegrali z Bayernem to ratuje ich remis Galaty z Dunczykami jesli bedzie

0

@P33ck No kazdy raczej myslal ze gładko sobie poradza i te 2 miejsce to pewniak a teraz raczej cud musi sie stac bo nie widze jak ogrywają Bayern

0

@P33ck Paradoks polega na tym ze oni dalej moga wyjsc z tej grupy i sa zalezni od siebie XD

4

Tie-break dla Carlitosa ale dosyć trudny set.Szkoda tej łatwej setówki na 7:5.@mekston

12

Hołownia od prowadzącego mam talent do marszałka,życie potrafi zaskakiwać

0

@agaFCB Nie ma formy i zdrowia przedewszystkim

0

No to był gem jak za najlepszych momentów w tym sezonie Carlosa.Deklasacja.

1

@takisobiektos No ryzykuje ale taki Carlos juz jest ze gra nawet jak nie powinien

1

@MesQueUnClub96 To jest jego debiut na tym turnieju,nawet jak ma problemy to będzie grać.Takie życie 20 latka ktory chce grac wszystko

0

@MesQueUnClub96 Nawet jesli ma jakies problemy zdrowotne to nikt mu nie zakaże grac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?