La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

konto usunięte

3

Szybciutko się ten Alcaraz skończył.
Ludzie go przy Nadalu stawiali huehue

1

konto usunięte

2

@Kessie daj jej się delektować gównianą grą Alcaraza
( ͡° ͜ʖ ͡°)

konto usunięte

5

@Rust_Cohle Oho zaraz przyjdzie ambasada hiszpańska się zemścić

2

@Kessie Alcaraz ma wszystko by być wybitnym w tym sporcie a Rafa jest jedna z ikon tenisa

Komentarz usunięty

1

@Rust_Cohle Przeciez takie posty co ty wstawiasz to typowa prowokacja pod gównoburze niczym dodi xD

3

@Kessie co tu dużo mówić: Zverev jest słabym tenisistą, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Związku Niemieckiego Tenisa w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności

konto usunięte

1

@Encore a i tak je łykasz zawsze xD

To tylko świadczy o tobie xD

2

@Encore Niby wiesz, że prowo, ale przyłazisz i dajesz pod tym dwa komentarze...

2

@Rust_Cohle Raczej się smiejemy z was,jeszcze kiedys było to zabawne ale powtarzanie albo te wasze wedki po raz x to już troche cringe

konto usunięte

1

@BorzyKrzys haha typowe i tak jest zawsze :D

Teraz mówi, że się śmieje, a przy Bruno o mało co się nie zesra :D

1

@Rust_Cohle U ciebie to jest jeden content Alcaraz,Ten Hag,Bruno i tak w kółko

4

@Encore Ilu was tam w pokoju się śmieje?

4

@BorzyKrzys Pisząc my chodzi o ludzi którzy oglądaja tenis na rambli tacy jak @mekston @agaFCB czy @barcelonaLM

Komentarz usunięty

konto usunięte

0

@Rust_Cohle z ciekawosci nie nudzi cie takie marne prowo ?

konto usunięte

2

@MarioVeB! Moralizator Mariusz xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?