Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Poczatek dopiero wiec zobaczymy jak się to rozwinie
1
Sinner zaczyna od przełamania meczyk.Mocne wejscie.
1
@mekston 1.60 na Carlosa a 2.25 na Meda
0
@mekston Alcaraz jest faworytem z Medem ale no wedlug mnie 60-40 Med
0
Jannik Sinner jeszcze nigdy nie pokonał Holgera Rune'a.Duńczyk póki co ma bilans 2:0 z Włochem. @mekston
2
Skład Portugalii na dziś @mekston
0
@barcelonaLM Tam jeszcze niewiadomo czy Med zajmie 1
1
@MesQueUnClub96 No chyba oczywiste ze Novak jest największym faworytem i wyrzucenie go otwiera droge do wygrania xD
2
@Popitek12 Hubert zagrał tego jednego seta dla Rune'a
2
@MesQueUnClub96 Ale wyrzuca Novaka i ma szanse na wygranie turnieju xD
2
@MesQueUnClub96 Niby czemu nie moze jak ma pewny awans xd
0
@mekston To prawda,kazde przełamanie to giga krok do seta
1
@barcelonaLM Tsitsipas rozdaje karty w turnieju nie grając w nim,geniusz
2
@barcelonaLM I załatwił sie troche bo Rune ma szanse by go wyrzucic
2
Gdyby Hubert Hurkacz potrafił returnowac (nie chodzi tylko o ten turnie) to może by coś z tego było
5
Maszyna.
0
@mekston Czy jesli Rune wygra jutro 2:0 to Novak ma szanse na awans nadal?>
1
@mekston Carlos zawsze gral 1 ale nwm jak teraz
0
@mekston Chociaz Carlos mysle na spokojnie moze powalczyc w tym meczu z Medem
0
@mekston Tez tak z mojej matematyki tak wychodzi ale no Rosjanin slabiutki na tym turnieju
0
@mekston Rublev musi 2:0?
3
Med wygrywa z Saszką wynikiem 2:0 w setach. @mekston
1
@mekston Co ten Bruno robi
0
@mekston Lepiej mimo wszystko
1
Mocny meczyk ale ostatecznie to Med bierze tego seta.Bardzo wyrównane starcie i mogło to pójsc tak naprawde w dwie strony. @mekston
2
@Popitek12 Med ma szlema ale Sasza ma igrzyska ale i tak Med
1
@mekston I Sasza wrocil do dobrej gry
1
@mekston Szybko niczym Med napocząl Zvereva
1
I cyk pozycja do rzutu.
0
@mekston Trochę to by bolało jakby nie wyszedł z grupy z 2 zwycięstwami ale no zobaczymy