La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1486 Culés

4

Czerwona dla Fernandesa - wejscie w stylu w strefie Conmebol - z czego tam bylaby co najwyzej żółta @AFA90

1

@mekston Co ten Bruno robi

konto usunięte

1

@mekston masz linka do sytuacji?

EDIT - już obejrzałem, był tylko jeden filmik i nie widziałem gdzie go tam dokładnie trafił. Jakby to był Jesús Valenzuela z Wenezueli, albo Wilmar Roldan, to pewnie dałby zółtko, bez analizy VAR

1

@AFA90 nie będę mial ale wslizg gruby

konto usunięte

1

@mekston Z tej sytuacji mam największą bekę :D https://streamable.com/f1aj1w

Tutaj akurat można też delikatnie pójść w lekkie teorie spiskowe, ponieważ Wilton Sampaio jest Brazylijczykiem :D


A tutaj właśnie Jesus Valenzuela daje słowne upomnienie Romero. Pewnie przez fakt początku spotkania, co ogólnie nie powinno wpływać na taryfę ulgową :D


konto usunięte

1

@mekston A najlepsze, że sami piłkarze Argentyny nie mieli pretensje o te wejście graczy Ekwadoru. Mieli pretensje, że sędzia nie pozwolił kontynuować akcji, bo tam Nicolas Gonzalez miał w miarę dobrą pozycję :D Tam mi się zawsze podobało, że dostaniesz kosę, to nie idziesz płakać, tylko możesz się zrewanżować, a nie tak jak w Europie. Trochę ostrzejszy faul i już pół twitterowskich domaga się ŻK ;D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładłnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?