1

@MesQueUnClub96 Bruno oprócz asyst jest w topie kluczowych podan,wykreowanych okazji,podan progresywnych,przerzutów itd

1

@Rust_Cohle Stary zarzuciles komus mysli samóbójcze i nie potrafisz tego nawet tego poprzeć XD

1

@Donnie_Darko Pedri nie ma wgl bramek i asyst ale ma wiele statystyk dobrych których nie widac na pierwszy rzut oka.Bramki i asysty są dla januszy którzy patrza na suche wyniki.

1

@Compadre Nie pisalbys tego jesli nasze zale by cie nie obchodzily xD

2

@Rust_Cohle Czekam a jak nie znajdziesz to licze ze wyciągniesz z kieszeni resztke honoru i przeprosisz

0

@Rust_Cohle Bedziesz tak do końca roku szukal i dobrze wiesz ze takiego czegos nigdy nie było

0

@Rust_Cohle Nawet mnie za to nie przeprosiles tylko rzuciles okrutnym farmazonem,oj rast

2

@P33ck No jest jednym z najlepszych na swiecie na swojej pozycji wiec chyba niezle

1

@P33ck Jak zawodnik ktory ma najwiecej asyst ze wszystkich zawodnikow grajacych w pilke w tym roku moze byc przereklamowany xd

0

@Rust_Cohle Kiedy wyslesz screeny o moich myslach samobjczych bo juz czekam 2 tygodnie

3

@P33ck Tylko hejter albo ktos kto nie zna sie na futbolu tak powie xD

1

@PIWOSZ89 W sumie dwumecz Ten Hag wygrał z Xavim wiec nie xD

2

Szkoda Ten Haga.Znowu wygrany mecz przegra i spadnie na niego cała krytyka a na piłkarzy nic.

1

@barcelonaLM Oj chyba po czerwieni Rasha bedzie oklep

1

@mekston Wina Ten Haga

6

@MarianoItalianoVero Chcial zastawic pilke ale zastawił kostke Dunczyka

0

Chyba czerwona bedzie dla Rashforda

1

@mekston No jesli to wygraja a dzis miażdża Dunczyków

4

@mekston Garnacho ładnie dzis kiwa,jak nie on

1

Rasmus Hojlund razy dwa

3

@Comentateiro Maguire powrocił to i wyniki wróciły

2

Hojlund w LM istna bestia 4 bramki w 4 meczach

1

@Comentateiro I to są factos

1

@Lionel_Messi10 Za slabe polfinaly i final mial Haaland i to kazdy zapamietal

3

Rudy kapitalnie gra w obronie w tym sezonie i między innymi dlatego Minnesota tak dobrze wygląda.


1

Donnarumma i banknoty od kibiców Milanu


4

Mozna i tak


16

Lewego chyba celem na ten sezon jest bicie rekordów


0

@MesQueUnClub96 Co się dzieje z Robertem?

2

Byle wygrać jakoś ten mecz i zapomniec ale gdzies to słyszałem

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?