- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1808 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
55 odpowiedzi
Arkon
5
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
34 odpowiedzi
Lanosss
16
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1808 Culés
0
Newcastle XG 2,98 Unired 0,38 :)
Taktyka Ten Haaga na wrzutki z alzeej pozycji , wrzutki z wolnych, wrzutki z autu w pole karne nie poskutkowała.
Ale on się nie poddaje. W lato kolejne 400mln i będzie chodziła maszyna.
A to i tak wszystko przez kontuzje...
@Comentateiro Do kiedy Ten Haag?
0
@PatrykBarca Nie ma zbyt dobrych nazwisk by zastąpic ETH.Musiałbys brac kogos w stylu Grahama Pottera
0
@Encore Problem nie polega na tym że nie ma go kim zastąpić. Problem polega na tym, że każdy jego poprzednik robił taki sam wynik bez takich nakładów finansowych.
0
@PatrykBarca Nie ma znaczenia do kiedy. To nie Hag jest problemem, tylko zarząd klubu, który nie umie zaplanować odbudowy zespołu. Weź Pepa i daj mu dzisiejszy skład United, a nie osiągnie z nim absolutnie nic.
1
@Comentateiro Ale Holender dostal kogo chciał. W tym kilku swoich pupili z AJAxu. To kto ta kadrę budował? Zarząd spełnił każda jego zachciankę. A kosztowało to nie mało..
0
@PatrykBarca Nie chce mi się po raz kolejny tłumaczyć tego samego - nie masz pojęcia o czym mówisz. To nie kwestia trenera i najwyraźniej nie masz pojęcia o okolicznościach tych transferów.
Zachcianka to jest Mbappe czy Bellingham a nie Hojlund czy Antony.
0
@Comentateiro A no tak Mbappe to każdy by chciał.
Ale skrzydłowego mógł mieć dowolnego za 100mln , mial co najmniej kilka opcji . W tym sprawdzone w PL. Wybrał Anthonego to nie ma co narzekać. Zwłaszcza że go znał.
Ty jesteś tak zaślepiony tym Holendrem że głowa mała.
Miał De Gea. Nie chciał przedłużyć z nim kontraktu i wybrał Onane jako następcę, którego też znał i który swoje kosztował. Ale wiadomo to nie jego wina. Mogli mu Neuera odmłodzić i kupić.