5

Braun i Bosak spiewają gangsta paradise XD (AI)


6

Szkoda ze Di Maria wraca do Argentyny po tym sezonie.Mógłby byc top1 w next sezonie.


5

Słabiutka ta karta Clout


0

@mekston Z drugiej strony odpadnięcie z taką Kopenhaga by bolało fest

0

@arasz1819 PSG byłoby najlepszym rywalem.Jak wygrywac to z najlepszymi a do tego Lucho vs Xavi.

0

@P33ck Łatwo to moge odbic tzn kto wygrywa LM...Chelsea,Liverpool i City a w Hiszpanii tylko Real ratuje.

1

@matirix20 Nie jest ale gra bardzo przeciętnie od kontuzji

0

@Mario96w Tez mi sie wydaje ze musialby chyba przegrac z 10 meczy z rzędu zeby poleciec

3

@P33ck To ich pierwszy sezon w LM i do tego bardzo trudna grupa i rozgrzeszyłbym ich mimo wszystko

6

Zdjęcie do artykułu idealne Xd

1

@mekston Topka.Jedynie na minus ta seta z początku

0

@mekston Kolejny mecz PSG gdzie powinno rozstrzelać rywala a tego nie ma

0

Oficjalnie PSG z 2 miejsca awansuje @mekston

3

Ten Antwerp nawet remisu w tej grupie nie potrafił zrobić a z Barceloną zwycięstwo i 3 bramy.Niesamowite.

0

@mekston W koncu to byl blad?

1

@Kuba_1 Zeby awansowac?

0

Jeden strzał celny z takim ogórasem to jest totalny masterclass Don Xaviego

2

@Pawel13sz Gdyby nie status piłkarski Xavi nigdy by nie został trenerem Barcelony.Factos.

2

@Rewolucja123 To jest stału punkt w Barcelonie czyli Ferran strzela z ogórem lub z ławki i ludzie pchają go do podstawowego skladu po czym jest zmieniany w 60 i pytania dlaczego Ferran jest w 11 XD

1

@Rewolucja123 Ile razy trzeba by dowiedziec sie ze Ferran nie nadaje sie do podstawowej 11

0

@mekston Mbappe musi lepiej uderzyc przy swojej secie

1

@mekston Tak zerkam na drugim ekranie

0

5

Powinien dostawać wiecej szans.Bieda w ataku Warriors a Podziemski ma potencjał na te +10pkt w meczu.


6

Ale sie Draymondowi odkleja na stare lata.Liga powinna sypac zawieszeniami bo to nie pierwszy raz juz.


0

@michal26 I tak nie widze Dallas na koniec sezonu w top6 i typuje play in dla nich

0

@michal26 Ale lipa bo moga przegrac z Dallas bez Kyriego

1

@cris27 Ym Bruno ma w tym roku najwiecej asyst sposród wszystkich zawodników grajacych w pilke w top5 ligach a w tym sezonie u siebie ma chyba 2

1

@hayek W sumie cos w tym jest

0

Niewazne co mówią,ważne by mówili


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?