- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1123 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
20
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1123 Culés
6
Nie ma sensu teraz dyskutować kto będzie dla nas lepszy w losowaniu. Do meczów jeszcze ogrom czasu. Takie wielkie PSG z wielki Mbambe wychodzi tylko dzięki uprzejmości sędziego w tamtej kolejce i Milanowi w tej kolejce. Inter jest mocny, ale czy za miesiąc, dwa też będzie? Równie dobrze może się okazać, że Kopenhaga będzie tym kopciuszkiem, który niemal w każdej edycji jest, a my będziemy ich pierwszą ofiarą wcześniej ciesząc się z jej wylosowania. Kogo nam Zeus da, tego trzeba brać na klatę i liczyć, że akurat nie będzie miał swojego sezonowego prima.
0
@arasz1819 PSG byłoby najlepszym rywalem.Jak wygrywac to z najlepszymi a do tego Lucho vs Xavi.
0
@arasz1819 Jak Barca trafi na Inter to odpadnie, z Interem zawsze były problemy i to nawet jak Leo miał Prime. :-(
1
@Encore nie no, to byłoby bardzo słabe losowanie.
Barca potrzebuje tego zastrzyku kasy i ew. taki mecz w 1/4, ale w 1/8 ktoś prostszy
0
@mekston Z drugiej strony odpadnięcie z taką Kopenhaga by bolało fest
0
@mekston Barca jak trafi na taki rozpedzony Inter to juz będzie po ptakach, jak to sie mowi :/ PSG jest slabsze i do ukucia ale nie przez Barce Xaviego.
3
@Encore szczerze powiedziawszy nie ma znaczenia dla mnie kogo wylosujemy, ale pojedynek Lucho vs Xavi byłby ciekawy
@Lionel_Messi10 ale też śpiący Valverde ich odstawiał, a dawniej to Jose potrzebował wałków sędziowskich żeby nas wyeliminować. Nieuznana prawidłowa bramka Bojana boli do dziś. Szliśmy wtedy po drugą LM z rzędu, a potem wygraliśmy w 2011. To my powinniśmy zagarną je 3 razy z rzędu i to na boisku, a nie u Pereza w historii przelewów.
2
@arasz1819 tam to zaczęło się w Mediolanie od braku karnego na Alvesu i uznanym golu Milito na 3-1 ze spalonego
Potem natomiast błąd sędziego z golem Pique, który był na spalonym i finalnie błędna decyzja z brakiem uznania gola Bojana.
1
@arasz1819 Pamiętam to do dzis i to zawsze z Interem były problemy bo skurczybki umieli sie stawiać ;-)
Valverde zrobil to po mistrzowsku, to trzeba przyznać;D
A ten gol Bojana to do dziś mnie boli, kurla bysmy mieli z rzędu 3LM :-((
0
@arasz1819
Kopenhagę to ma zamówiony już Real.