Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Mariusz idol
3
@barcelonaLM Dawno nie mialem takiego oczekiwania na mecz Rafy
7
Gavi po kontuzji
3
No to są jaja totalne tzn przegrac 25 meczy z rzędu w NBA to juz naprawde trzeba być nieudolnym i kibice skandujący ''sprzedac zespół'' xd.
1
No Victor ma ten hype.
10
Co jest xd
0
@daniel32778 Ma wrócic Varane
17
Ale statement
8
Oczywiscie grał z druzynami które az się prosiły by ich bić ale to tez trzeba umiec robić.Wielki Kameruńczyk a moze juz w sumie Amerykanin.
16
Te wyniki z Bayernem beda się ciagnąć za Barceloną.Najgorszy przeciwnik w ostatnich latach.
5
Mozna i tak
2
@NeroTFP1 Obrzydliwy człowiek.Wybacz Jakubie jak to czytasz
1
@Rewolucja123 @arasz1819
1
Ale to jest prank tzn Pan Jakub i Pani Paulina
https://x.com/gr3gor_g3/status/1737793684140138881
0
@Hellrider Boskie AI zmienia świat
5
Gdyby zdrowe miał te kolana i mógł grać chociaz te 50% meczy.Znakomity.
4
@SlyStallone Rozdawnictwo zawsze było dobre dla polaków a to ze nie wiedzą jak to dziala to mały szczegół
1
@tristan87 A ile dla rambli?
4
Czas na najważniejsze rzeczy czyli boski outfit Rafy na AUS 2024. @mekston
1
@Ptasior Kulesza to Grzegorz Lato v 2.0
0
@Sysia11 Nie zgodza sie bo maja pieniadze a cenia bardziej tradycje tzn przynajmniej kibice
3
@macio_944 Moim zdaniem naiwne jest myslenie ze tvp za tuska bedzie krytykowac rzad za cokolwiek ale no zobaczymy Macieju
21
@partymaker Nie wiem czego innego ludzie oczekiwali tak szczerze.Pis Po jedno i to samo.
2
Embiid zglasza swoja obecnosc po drugie MVP.Niesamowity mecz i to z najlepsza defensywa ligi czyli Minnesota.
3
Kiedys to było.
1
@macio_944 Cale zycie nie trenowalem strikte siłowo a bardziej pod wydolnosc ale od pol roku wszystko po trochu
1
@macio_944 Wzialem dzis 80 na klate,dumny jestes Macio?
3
Zibi jaki ofensywny
0
@Popitek12 Na równi
3
Piękna brama Kyliana.