Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz Ma gen do wszystkiego
0
@TheNekro94 Czemu?Jak Novak wygrywal wielkie mecze to Rafa mu gratulował
3
@MesQueUnClub96 W co Ibrahimovic gra
8
@macio_944 Mianuje Garnacho ministrem spraw la rambli
0
@ArterkHD Mozna zobaczyc bo i tak nic nie ma
17
@macio_944 Czy Garnacho będzie ministrem spraw Argentyny?
1
Moze nie bedzie odrazu walczył o szlemy ale mysle ze zaskoczy wielu.
0
@BartqRKO @michal26 Reszta świata 5 minut przed meczem ściąga Wembiego na 3 zeby tylko bloki rozdawał xD
2
@michal26 Gram wysoko w USA czyli na 1 i 2 biore LeBrona i Jrue Holidaya zeby zapewnil swoją elitarną obrone.KD sobie poradzi na 3 i na 4 Davis żeby dołozyć kolejną elite w obronie i na centrze Embiid bo juz chyba zadeklarował sie jako USA.Reszta świata hmm na 1 i 2 Luka i SGA to napewno.Na skrzydłach Giannis i potężny Franz i na centrze wiadomo Joker.
3
Detroit z rekordem w historii NBA czyli 27 porażek z rzędu.Jest wysoko.
0
Jak Garnacho podpalił ramble to jego.Ma chłopak rozmach.
0
@PatrychoO Z tego co widzialem na skrócie nie miał szans przy tych bramkach wiec raczej wina obrony AV
1
@takisobiektos Normalna gra zeby pograc ze znajomymi i rozni sie w sumie tylko wyglądem ze jest duzo roznych skinów jakis kolorowych i tyle xd
0
@Pedri16Future W sumie po tym nie napisal zadnego posta xd
0
@MesQueUnClub96 Ale czemu niby bo są kolorowe skiny?xD
0
@MesQueUnClub96 Czyli jest coś tobie nie pasuje to ktos ma tego nie robic?Gdzie tu logika dodi
3
@MesQueUnClub96 A czemu mam nie grac skoro x mln ludzi gra XD
0
@Rust_Cohle Nie no Rust typ był blisko to przyznam ale no Garnacho time
5
Mysle ze warto podać typ naszego najleszego typera @Rust_Cohle na mecz United vs AV
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13925166#comment-13925169
0
@Emhyr Nie jestem kibicem United a Fernandesa i czemu mam ogladac kazdy jego mecz jak mg pograc ze znajomymi xD
0
@Stinger_ Ambasada nie lubi Garnka
2
O skonczylem fortnajta a tu partidazo Garnacho @mekston
0
@mekston Bruno najlepszy asystent 2023 factos
2
@MesQueUnClub96 Patrząc na cały rok Kylian>Belli
1
@MesQueUnClub96 Niby czemu?
2
Pełna zgoda.
3
@MesQueUnClub96 Dodi zapija smutki tymbarkiem
5
Wspaniały dziś był Słoweniec i pytanie ile mu sił starczy by tak grać bo gra ogromne ilości minut i ma piłke praktycznie w kazdym posiadaniu.
0
@Barcasub To tez ale przedewszystkim za kontuzje
8
No a Dembele był jechany na rambli bo nigdy go nie ma