1

@gumaz Ma gen do wszystkiego

0

@TheNekro94 Czemu?Jak Novak wygrywal wielkie mecze to Rafa mu gratulował

3

@MesQueUnClub96 W co Ibrahimovic gra

8

@macio_944 Mianuje Garnacho ministrem spraw la rambli

0

@ArterkHD Mozna zobaczyc bo i tak nic nie ma

17

@macio_944 Czy Garnacho będzie ministrem spraw Argentyny?

1

Moze nie bedzie odrazu walczył o szlemy ale mysle ze zaskoczy wielu.


0

@BartqRKO @michal26 Reszta świata 5 minut przed meczem ściąga Wembiego na 3 zeby tylko bloki rozdawał xD

2

@michal26 Gram wysoko w USA czyli na 1 i 2 biore LeBrona i Jrue Holidaya zeby zapewnil swoją elitarną obrone.KD sobie poradzi na 3 i na 4 Davis żeby dołozyć kolejną elite w obronie i na centrze Embiid bo juz chyba zadeklarował sie jako USA.Reszta świata hmm na 1 i 2 Luka i SGA to napewno.Na skrzydłach Giannis i potężny Franz i na centrze wiadomo Joker.

3

Detroit z rekordem w historii NBA czyli 27 porażek z rzędu.Jest wysoko.


0

Jak Garnacho podpalił ramble to jego.Ma chłopak rozmach.

0

@PatrychoO Z tego co widzialem na skrócie nie miał szans przy tych bramkach wiec raczej wina obrony AV

1

@takisobiektos Normalna gra zeby pograc ze znajomymi i rozni sie w sumie tylko wyglądem ze jest duzo roznych skinów jakis kolorowych i tyle xd

0

@Pedri16Future W sumie po tym nie napisal zadnego posta xd

0

@MesQueUnClub96 Ale czemu niby bo są kolorowe skiny?xD

0

@MesQueUnClub96 Czyli jest coś tobie nie pasuje to ktos ma tego nie robic?Gdzie tu logika dodi

3

@MesQueUnClub96 A czemu mam nie grac skoro x mln ludzi gra XD

0

@Rust_Cohle Nie no Rust typ był blisko to przyznam ale no Garnacho time

5

Mysle ze warto podać typ naszego najleszego typera @Rust_Cohle na mecz United vs AV
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13925166#comment-13925169

0

@Emhyr Nie jestem kibicem United a Fernandesa i czemu mam ogladac kazdy jego mecz jak mg pograc ze znajomymi xD

0

@Stinger_ Ambasada nie lubi Garnka

2

O skonczylem fortnajta a tu partidazo Garnacho @mekston

0

@mekston Bruno najlepszy asystent 2023 factos

2

@MesQueUnClub96 Patrząc na cały rok Kylian>Belli

1

@MesQueUnClub96 Niby czemu?

2

Pełna zgoda.


3

@MesQueUnClub96 Dodi zapija smutki tymbarkiem

5

Wspaniały dziś był Słoweniec i pytanie ile mu sił starczy by tak grać bo gra ogromne ilości minut i ma piłke praktycznie w kazdym posiadaniu.


0

@Barcasub To tez ale przedewszystkim za kontuzje

8

No a Dembele był jechany na rambli bo nigdy go nie ma


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?