0

@FcPortoFan1999 @mekston Rafa powiedzial przed nowym rokiem ze nie chce mowic kiedy zakonczy kariere.Nie wiadomo na ile operacja pozwoli mu grac.Część jego problemow zdrowotnych juz sie nie da wyleczyc.

10

Pierwszy mecz Nadala.

0

@Emhyr No i tu tez wiek odgrywa role ze Bell gra na takim poziomie w wieku 20 lat.Rzadko tak się dzieje.Dla przykładu Salaha nie było na mapie w tym wieku.

3

Randle ma takie mecze gdzie wygląda jak super gwiazda.


0

@Emhyr Tylko Jude jest defensnywym,srodkowym,ofensywnym pomocnikiem i napastnikiem w jednym.Jest po prostu wyjątkowy i łączy wszystkie cechy zawodnika ofensywnego i defensywnego.

3

1

@takisobiektos Minesota 10 po 1 kwarcie,niesamowity potencjał mają.

6

9

@MesQueUnClub96 Bedziesz oglądał Lewego w Saudi Arabia?

0

@tristan87 Nie ogladalem ostatniego meczu bo bylem u rodziki a wynik chyba niezbyt dobry

0

@tristan87 Mocny statement Tristanie w ten nowy rok

2

Słabiutko to wygląda i jedno z tych zwycięstw to Hornets które musisz po prostu wygrać.


2

@mekston No zgłosil mnie i wylecilaem na tydzien

1

Phoenix w koncu zdrowe.


0

@MesQueUnClub96 Phoenix na koniec bedzie wyzej niz Dallas

0

@MesQueUnClub96 Nie dadza ci MVp za play iny

2

@MESSIah16 @BartqRKO Bedzie osiągał sukcesy typu MVP czy finał NBA jak odejdzie z Dallas.Taka moja skromna opinia.

3

Ale AE wziął Davisa na ruszt.


0

@michal26 Niby tak ale pytanie czy sa zainteresowani

1

@michal26 Dallas to nic nie ma do oddania ciekawego xD

0

@michal26 Moim zdaniem juz chyba czas Walla minął.Musza kombinować i wyciągnac kogos fajnego za Dlo + kogos.

0

@BartqRKO A moze Sacramento albo OKC?

0

Tu jest łakomy kąsek.Pascal wielu zespołom by się przydał.


1

@michal26 Nigdy nie bylem jego fanem tzn on nie pasuje do druzyny ktora chce walczyc o mistrza

1

@michal26 Ich podstawowy rozgrywający Russell zostal zdegradowany na lawke i robi po 5pkt na mecz

1

@michal26 Obwód LAL nie istnieje a Reaves mial dzis bad day

0

@Firestone Tego nie moge powiedziec bo zagrał 600 minut w tym sezonie więc co to jest

0

@Firestone Bardziej martwi to ze ma caly czas kontuzje.Jego wgl nie ma na boisku

0

@Reviven No pewnie lepszy byłby od Rafy ale wciąż wydanie 40mln to duzo a o takich kwotach sie mówi

0

@Reviven Za duze ryzyko wizerunkowe i sportowe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?