- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1412 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
10
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
41 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
33 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1412 Culés
1
O Salahu zazwyczaj jest cicho. Mówi się tylko o Bellinghamie a Salah ma obecnie 14 bramek i 8 bramek w lidze. Król strzelców.
1
@Emhyr Takie już mamy czasy medialności.
0
@DonCarletto Salah nikomu nie przyjdzie do głowy zeby powiedzieć że jest najlepszym piłkarzem świata w tym momencie. Powiedzą Bellingham a to jest nieprawda
0
@Emhyr Czy prawda, lub nie prawda to już kwestia sporna (Salah ma lepsze liczby, ale też jest dojrzalszym i starszym zawodnikiem), ale na pewno młody ANGLIK jest popularniejszy. (narodowość podkreślona nie bez powodu xD).
0
@Emhyr Bo Salah zagrał w tym sezonie tyle samo meczów w lidze mistrzów co ja
0
@Emhyr Tylko Jude jest defensnywym,srodkowym,ofensywnym pomocnikiem i napastnikiem w jednym.Jest po prostu wyjątkowy i łączy wszystkie cechy zawodnika ofensywnego i defensywnego.
0
@Encore Nie przesadzaj. Bellingham większość czasu spędza bliżej lewej strony i pola karnego co pokazują heatmapy. To nie jest tak że biega wszędzie bo więcej jest w ataku niż w obronie. Korzysta z tego że nie ma napastnika. Salah też robi wszystko i wykreował zapewne o wiele więcej sytuacji.
0
@Emhyr No i tu tez wiek odgrywa role ze Bell gra na takim poziomie w wieku 20 lat.Rzadko tak się dzieje.Dla przykładu Salaha nie było na mapie w tym wieku.
0
@Encore Bo teraz piłkarze szybciej dojrzewają. Szybciej od nich się oczekuje gry na wysokim poziomie. Kiedyś byłoby nie do pomyślenia żeby 17 letni Gavi mógł grać tyle minut na najwyższym poziomie a teraz powoli staje się to normą że 19-latkowie są siłą najlepszych drużyn świata
0
@Encore No w wieku 20 lat Salah to dopiero trafił z El Mokawloon SC do Basel.