Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MESSIah16 Oczywiste B
0
@TR3YWAY Oj nie sledze rambli w godzinach powiedzmy 7-15
3
Klasyk
https://x.com/Mr_Nejman/status/1743188327170281813
1
KD od 2012 reprezentuje zawsze USA na igrzyskach i takie 4 złoto by siadło na zakończenie kariery reprezentacyjnej.
https://x.com/Livesportsfight/status/1743262367067345398
0
@takisobiektos @mekston No i nie ma co się oszukiwać ale jednak 38 lat,kontuzje i rok przerwy od grania to nie da sie tego wymazac.Jesli Rafa nie bedzie szybko konczyl meczy to mogą do dojezdzac w koncówkach
2
@takisobiektos @mekston Szkoda drugiego seta bo tam mial meczowa i to przy swoim podaniu
7
Jest niesamowity.Moze zrobic wszystko na parkiecie.Punktować,zbierac czy asystować.Do tego ten leniwy styl gry ale jakże skuteczny.
9
Factos
3
Balde młody jeszcze jest ale pachnie czasami tu Semedo vibe
1
@takisobiektos Ja wiem ze Booker moze nie jest zbyt lubianym zawodnikiem ale no wiecej glosow na Klaya i Reavesa xd
1
@matirix20 Ja Moranta wgl tu nie powinno być xd
2
Zobaczymy kto zagra ostatecznie w meczu gwiazd.
2
@MESSIah16 Ciekawe jak potoczy się jego kariera.Póki co jest dobrze.
1
@PatrykBarca No ale nie do takiego stopnia by Rafa nie potrafił jednego rywala minąć raz w meczu
3
@Pawel13sz W Premier League Rafa podejmował próby dryblingu.Nawet w Brazylii coś tam próbował.W Barcelonie same wrzutki albo odda czasem strzał.Xavi go zniszczył jak Gundogana.
1
Lakers w ostatnich meczach.
0
@wpwelement Niejednoglosnie wygra BI
8
Fantastyczny Rafa
0
Jeden z milszych momentów dla Detroit w tym sezonie
0
@partymaker Dopóki mają LeBrona nie mogą tego zrobić i w sumie wątpie by poszli w najblizszej przyszłosci bo zawsze wolni agenci z wyzszej polki beda chcieli zagrac dla LAL
1
@michal26 Ja tam lubie Zacha.Nie ma co mówic ze jest useless jak gra w Chicago które od lat są nigdzie a i tak miał tam sezony iście gwiazdorskie.W nowym srodowisku to jest gośc ktory moze klepać po 23-26 pkt na mecz przy solidnej skutecznosci.
1
@michal26 Słabiutko to wygląda tzn tam za duzo zadaniowców a za mało ludzi co mają klepać punkty
10
@Pawel13sz Na tiktoku
8
Łatwo dla żółwia. @mekston
0
@michal26 Vincent to chyba na dluzej wylecial
0
D'Angelo+Hachimura i picki.Tak to widze.
13
Ale statement Michała.
0
@Messibestplayerintheworld Nie wiem czy to dobrze bo uciekają Barcelonie
0
@Popitek12 Ma dodiego
3
@MesQueUnClub96 Podobny do ciebie jest?