Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Miły widok.Strasznie trapiony kontuzjami Licha
1
@MesQueUnClub96 Jak Novak stracił seta z tym ogórem
1
Timo Werner z asystą
2
@MesQueUnClub96 Juz pewnie nieraz tam u Maksyma byles dodi co nie
1
@Comentateiro Wszedzie fani Bellinghama
13
@Comentateiro Mario 3 kroki do przodu
0
Marcus Rashford i 2:1
1
@Comentateiro Gol Viniciusa i gol Lewego tak czuje
10
Richarlison jaką forme złapał.Az 6 bramek w 6 meczach.
2
Rok Hojlunda ewidetnie
2
@MesQueUnClub96 Najmniej prestiżowy szlem to i szata biedna @barcelonaLM
4
Swietny mecz Podza z Milwaukee.
https://x.com/PodzMuse/status/1746372069355331993
2
@adi7adi8 Teraz spojrzałem ze w 1 rundzie Tsitsipas vs Beret
1
@FcPortoFan1999 Ciezko jest dla osoby która nie miała stycznosci z tą grą.Za duzo tych postaci jest do ogarnięcia co która robi itd
0
@FcPortoFan1999 Ja dopiero w tamtym roku zacząłem grac w lige i tych normali nie tykam xD
0
@Comfortable_ Grałem wczoraj Rajzikiem na aramku i była dominacja wiec moze dlatego.
2
@norbi77 Az sie prosi obejrzec od nowa Prison Break
0
@PatrykBarca Havertz,Werner,Sancho i inni tzn Premier League przerasta Patryku
0
@FcPortoFan1999 Jednak mecz wielkich mark a to zawsze sprawia emocje
1
@Khajio Zawsze mówilem ze jest koksem
2
Na papierze super mecz ale Curry dostaje dzis odpoczynek więc raczej łatwo Milwaukee.
0
@Rust_Cohle Wiesz jakie masz dla mnie znaczenie,pisze to co uważam za słuszne.Yo.
0
@PatrychoO Transmituje to ktos w PL?
0
@Comfortable_ To nie powód by nie trafić w bramke
0
Grzesiek co jakiś sondaż wyciągnął.
0
@Barti_Blaugrana No w City raczej nikt nie ma szans bo nie ma lepszych od Haalanda tzn moze Kane.
0
@Pawci023x Gdyby to był Darvin to byłby wyśmiewany na całym twitterze.Badzmy obiektywni i spartolił to koncertowo.
1
@mekston Gdyby nie Bobb to Alvarez byłby winny 3 pkt bo to jest musthave do strzelenia
2
Na tym poziomie nie masz prawa zrobić takiego czegos jak Alvarez.No chociaz celny strzał na boga.
https://x.com/LFC_Lucas_/status/1746247739917115566
1
@PatrychoO @Lionel_Messi10 Ogladalem caly ten mecz i mógł spokojnie wycisnąc bramki z tego meczu i na jego szczęście Bobb skradł show