1

@PatrychoO @Lionel_Messi10 Ogladalem caly ten mecz i mógł spokojnie wycisnąc bramki z tego meczu i na jego szczęście Bobb skradł show

5

1

@mekston I to Bobb

0

City na 3:2 w 90 minucie

1

@Barti_Blaugrana Jeden z najgorszych jego meczy w tym sezonie.

3

@MesQueUnClub96 Niesamowite dodi ze będzie mecz Polki a nie Serba

11

Ale miazga od Bernardo


4

@MesQueUnClub96 Obie obrony top topów biorąc pod uwage okolicznosci i znaczenie

9

@MesQueUnClub96 Gdyby kazdy pilkarz oddawał dobry strzał to by były same bramki

1

@mekston Haaland sie skonczyl?

1

Brat Giannisa w prime


3

Ciekawe czy Kerr mu zaufa w pełni bo póki co to zawsze po kazdym slabszym meczu sadza go na ławce a to napewno nie pomaga.


0

@partymaker Nie mów ze nie wiesz kto to ;v

0

Emma Stone fanką Phoenix Suns.


0

Dołozyc jeszcze kogos i próbować za Siakama.


0

@Seledynowy Ale tez swietnie sie zachowal przy bramce.

3

@BartqRKO No Beal praktycznie solo wyjasnil Lakers w trzeciej kwarcie xd

1

Austin Reaves na karuzeli.


0

Ale Booker ora Lakers.Zero odpowiedzi na dBooka.

0

@Rewolucja123 mówiles by Felix usiadł na trybuny a moze to Ferran powinien zrobic

4

@mekston Ratuje Xaviego

2

W koncu Robert z pozytywną akcją.
https://x.com/vartatico/status/1745540923113562468

3

Pewnie Xavi przepchnie ten mecz 1:0 a ile razy można tak ciągnąć te mecze.Nieprawdopodobna nijaka Barcelona.

2

Ale Boateng vibe troche


0

Dzisiaj mecze udziałem Bostonu i Milwaukee oraz Lakers z Suns.Drugi mecz w canał+.


5

Jest napewno scenariusz w którym GSW nie zobaczymy w play offach.Ciężko sie patrzy na ich gre a dzisiaj totalni zniszczeni przez Pelikanów.


1

@agaFCB Nic nie grał więc cieżko powiedziec ale to jest Carlos.Fajnie by było jakby zrobił półfinal bo to jedyny szlem w którym jeszcze nie był w półfinale.Głownie ze wzgledu na to ze rok temu nie grał na tym turnieju.

3

Sławek o sprawie dwóch muszkieterów.


14

Aj te problemy Pani Marianny


1

Ale to będzie trudny wybór.Z jednej strony zawodnik który gra o najwyższe cele i jest świetnym grajkiem a z drugiej Wemby który już teraz jest jednym z najlepszych obronców,notuje mase bloków ale no gra w jednej z najgorszych druzyn w lidze.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?