0

@parpe Szkoda mi było Nasha wtedy.Po prostu nie był na to gotowy a jeszcze dostał taki zespół iście gwiazdorski.

5

Są piłkarze którzy odmówiliby a tu klasa.


9

Chyba najgorszy dzis zawodnik a konkurencja spora


2

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Tez prawda.Niesamowity spokój i doswiadczenie.


16

W punkt


3

Mógłby wpuscić Vitora za Lewego bo i tak jest po meczu to trzyma do konca...

0

Kounde uratował Xd

3

Prezes po 4 bramce


1

Ale co Kounde wyłozył piłke Rodrygo to jego

3

Moze w ten sposob trzeba pomyslec


0

I takie to granie.Klepu,klepu a tu 30 sekund i bramka.Ciezki ten mecz.

1

Niesamowite jak łatwo Real jest w polu karnym Barcelony.Kilka podan i cyk cos mozna z tego zrobić.

1

Gundogan jaki babol o.o

0

Po co ta ręką tak pracował Araujo to tylko on wie.Najgłupsze karne.
https://x.com/d7em10_R/status/1746617525675151653

2

@barcelonaLM Dlatego kwestia tego czy sedzia da czy nie.Oba sa na karnego

0

Vinicius bez formy z 3 bramkami z Barceloną.Futbol.

3

@michal26 Bardziej wina Araujo,dał arguemnty

2

Ale głupota Araujo

0

Ulala Roberciikk

3

Lewemu zaraz te ręce odpadną,niesamowita praca nadgarstków dzisiaj Polaka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rewolucja123 Vinicius solo wygra mecz xd

1

To jest XaviBall,lepszy rywal i kończy się przepychanie meczów

0

@PatrykBarca Motto Xaviego przed kazdym meczem

2

@mekston Garnek na lewej stronie zdecydowanie better

2

@pioz123 Jakbym miał stawiac pitos to 2:1 Real

0

@Herato Pytanie raczej powinno brzmiec czy Antony wstanie z ławki

2

@barcelonaLM I Lewy 90 minut

2

@Firestone Nie wiem jak chciał kiwnąc tym zwodem Porro ale ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?