Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@parpe Szkoda mi było Nasha wtedy.Po prostu nie był na to gotowy a jeszcze dostał taki zespół iście gwiazdorski.
5
Są piłkarze którzy odmówiliby a tu klasa.
9
Chyba najgorszy dzis zawodnik a konkurencja spora
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Tez prawda.Niesamowity spokój i doswiadczenie.
16
W punkt
3
Mógłby wpuscić Vitora za Lewego bo i tak jest po meczu to trzyma do konca...
0
Kounde uratował Xd
3
Prezes po 4 bramce
1
Ale co Kounde wyłozył piłke Rodrygo to jego
3
Moze w ten sposob trzeba pomyslec
0
I takie to granie.Klepu,klepu a tu 30 sekund i bramka.Ciezki ten mecz.
1
Niesamowite jak łatwo Real jest w polu karnym Barcelony.Kilka podan i cyk cos mozna z tego zrobić.
1
Gundogan jaki babol o.o
0
Po co ta ręką tak pracował Araujo to tylko on wie.Najgłupsze karne.
https://x.com/d7em10_R/status/1746617525675151653
2
@barcelonaLM Dlatego kwestia tego czy sedzia da czy nie.Oba sa na karnego
0
Vinicius bez formy z 3 bramkami z Barceloną.Futbol.
3
@michal26 Bardziej wina Araujo,dał arguemnty
2
Ale głupota Araujo
0
Ulala Roberciikk
3
Lewemu zaraz te ręce odpadną,niesamowita praca nadgarstków dzisiaj Polaka
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rewolucja123 Vinicius solo wygra mecz xd
1
To jest XaviBall,lepszy rywal i kończy się przepychanie meczów
0
@PatrykBarca Motto Xaviego przed kazdym meczem
2
@mekston Garnek na lewej stronie zdecydowanie better
2
@pioz123 Jakbym miał stawiac pitos to 2:1 Real
0
@Herato Pytanie raczej powinno brzmiec czy Antony wstanie z ławki
2
@barcelonaLM I Lewy 90 minut
2
@Firestone Nie wiem jak chciał kiwnąc tym zwodem Porro ale ok