6

@MesQueUnClub96 Bo jesteś hipokryta gdzie jednemu mówisz o slabej drabince a drugiemu nie

3

@MesQueUnClub96 Nie pisales wtedy ze Novak ma zalosna drabinke

5

@MesQueUnClub96 @mekston czy dodi pisal coś o drabince Novaka na Us open2023?

2

Hubert widze klasyka na wielkim szlemie

0

@Witekk10 Alcaraza zobacze z seta i spanko

4

A rzuce se 25pkt w jedną kwarte.


2

@mekston dodi jak zwykle w swoim swiecie

1

@takisobiektos Szkoda ze Coco teraz

0

@MesQueUnClub96 Mannarino ma 35 lat i juz jest po 2x 5 setówkach.Srednio to widze dla Francuza dodi.

0

@mekston Na Sheltona z Novakiem w sumie tez czekam bo obaj sie nie lubia wiec moze byc fajnie

2

@mekston Legenda rambli niejaki Taylor Fritz zmierzy sie z greckim Bogiem Stefanosem.Zacieram rączki na ten spektakl.

34

Czasami mam wrażenie ze ten profil prowadzi jakiś 13-latek z 6b.


0

Pop


1

Slabiutki mecz Rodrygo i Viniciusa.Jednak mozna ich efektywnie przystopowac i bronic.Cholo powinien dac coaching Xaviemu pod tym wzgledem.

5

Troche wstyd


1

@macio_944 A szczypał Antuana po kostkach a on troche jak Lio twardo na nogach i lewa bomb

20

Obejrzyjmy to jeszcze raz bo naprawde ładna akcja.


0

Uwielbiam braci Giannisa.


7

@Faro Mecz meczowi nierówny

9

To ze Atletico wygrało to jedno ale że oni piłkarsko beda lepsi to duze zaskoczenie.Zasluzone zwyciestwo.


1

@macio_944 Juz 18 bramek strzelil w tym sezonie a jego praca w obronie nadal jest bezcenna

0

@(L)iBarca Czy ja wiem.Wielokrotnie przegrywali z nimi.

3

@macio_944 Zawsze był świetnym pilkarzem i pobyt w Barelonie tego nie przekreśli.Czasem tak jest ze nie pasujesz do danego klubu.

10

0

A trzeba było trzymać tego Griezmanna i się dogadać ewentualnie na obnizke pensji.Wspaniały zawodnik.

4

Ale asysta Jude'a


2

3

7

@PatrychoO Rekin poczuł atmosfere i odpłynął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?