Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Nie widze innego klubu który by był w stanie sprowadzic Haalanda i on by tam chciał
2
Ciekawe czy Haaland wyląduje kiedys w Realu.
3
@Firestone Z jednej strony szkoda mi osob w pozniejszym wieku a z drugiej wiedzą co będzie za x lat
4
Cristiano cały czas na topie @mekston
0
@takisobiektos Niepopularna opinia Jadon w Barcy byłby najlepszym skrzydłowym
4
I tak na końcu kończy się frytkową grzywną
2
@HighestInTheRoom Delektuj się tenisem bratku
0
@MesQueUnClub96 @mekston Choker ma bilans 3:1 ale ostatni mecz wygrał Fritz
1
@mekston Choker faworytem ale w sumie Fritz lubi czasami zaskoczyć
0
Bardzo solidne mecze na papierze i ciekawe czy jakas niespodzianka będzie.Mowa tutaj o potęznym Taylorze lub Australijczyku bo Sinner i Novak pewnie łatwo.
0
@mekston Tam nie ma limitu obcokrajowców?
2
@mekston Cięzki ma sezon a ostatnio to w sumie cały czas kontuzje dlatego tak bardzo imponuje 150-letni Modrić
1
Ciekawe czy nie chce miec sponsora czy nikt sie nie zgłasza.
7
@hayek Od kiedy dołaczyła do Clout (federacji frikowej) to jej twitter to mem xd
1
Żona posła PiS.
1
@takisobiektos Hawks powinni żądać Dlo i Reavesa
0
Super opcja dla Lakers.
5
@MesQueUnClub96 Lewy strzeli bramkę raz na rok piszesz ze zamyka mordy.Novak wygra turniej napiszesz 20 postów w 1 dzien ze jest goatem.Dlaczego zarzucasz cos innym jak dokladnie taki sam jestes.Nie mam problemu ze ktos skrytykuje Carlosa ale to co ty robisz jest po prostu czesto smieszne.Najpierw mowiles ze przebija mocno pilke,potem ze wygrywa na farcie a teraz ze ma zalosna drabinke gdzie twoj idol mial jeszcze gorsza.Lubie dyskusje ale na poziomie a z toba często dodi to jest rynsztok intelektualny.Ide spac bo w poludnie mam mecz yoo.
6
@MesQueUnClub96 Bo jesteś hipokryta gdzie jednemu mówisz o slabej drabince a drugiemu nie
3
@MesQueUnClub96 Nie pisales wtedy ze Novak ma zalosna drabinke
5
@MesQueUnClub96 @mekston czy dodi pisal coś o drabince Novaka na Us open2023?
2
Hubert widze klasyka na wielkim szlemie
0
@Witekk10 Alcaraza zobacze z seta i spanko
4
A rzuce se 25pkt w jedną kwarte.
2
@mekston dodi jak zwykle w swoim swiecie
1
@takisobiektos Szkoda ze Coco teraz
0
@MesQueUnClub96 Mannarino ma 35 lat i juz jest po 2x 5 setówkach.Srednio to widze dla Francuza dodi.
0
@mekston Na Sheltona z Novakiem w sumie tez czekam bo obaj sie nie lubia wiec moze byc fajnie
2
@mekston Legenda rambli niejaki Taylor Fritz zmierzy sie z greckim Bogiem Stefanosem.Zacieram rączki na ten spektakl.
34
Czasami mam wrażenie ze ten profil prowadzi jakiś 13-latek z 6b.