0

@mekston Hubert w finale?

0

@mekston Pewny meda jestes?

2

Ale top10 męczy sie na tym szlemie.Masa przepychanych meczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 Jaki wynik bedzie sukcesem dla Huberta na Aus open

2

Portland nie ma w tym sezonie zbyt wielu powodów do radości więc fajny game winner się trafił dzis z Nets.


2

@Astad Z tego co pisali tu ostatnio to będą mogli zagrac w LM razem z City

1

@MesQueUnClub96 Juz jest dodi

0

@BorzyKrzys Dziewczyna jakich wiele,idz spac Krzysiek

2

@fart @michal26 @takisobiektos Toronto wyciśneło maxa w tym trejdzie bo juz nie jest mistrzowski Siakam a Indiana cóż wzięli bo to klub który cięzko ma przyciągnac ''gwiazdy''.Toronto win a Indiana zobaczymy

0

@macio_944 Wy musicie chyba panowie obejrzec razem jakiś mecz koszykówki

0

@marcin62 Robert wkur*iony

0

@PatrychoO W next fife se zagram bo teraz juz chyba nie chce zaczynac

1

@Barcanajlepszyteam Tak naprawde są filmiki gdzie Carlos już w wieku 11 lat pyka w tenisa więc mozna uznac ze w wieku 20lat jest juz weteranem tenisa

1

@MesQueUnClub96 Jak macie jak to Novak ma 24 szlemy

2

@MesQueUnClub96 No wlasnie czyli jego doświadczenie względem Novaka jest znikome.GOAT tenisa nie poradził sobie z dzieciakiem który uczy się grac na trawie?No kurczaki dodi.

7

@MesQueUnClub96 Chcesz powiedziec ze Novak z wiatrem nie potrafił ograc 20-latka bez doswiadczenia?

4

@MesQueUnClub96 Przeciez wszyscy fani Novaka i ty mówiliscie ze Novak zniszczy Carlosa 3:0 po czym młody wyszedł i zgasił świeczki

1

@MesQueUnClub96 Nawet na la bambie nie widzialem by ktos tego uzywal oprócz ciebie xD

3

@NeroTFP1 Sidor&Stopa GOATs duo tenis

2

@MesQueUnClub96 Czyli u ciebie w szkole tylko

1

@MesQueUnClub96 W szkole taki slang macie?

1

@jaras121 Jestem zwolennikiem talentu Carlosa Alcaraza Garfii.
edit to nie tutaj

0

@norbi77 No ja tak mam czyli w razie wu zabierasz rodzine i lota?

0

@FcPortoFan1999 Mysle ze mało który pchałby się

0

@MesQueUnClub96 Walczyłbyś dodi za Polsze?

0

W sumie ciekawe ile osób z la bamby chciałaby walczyć za ten kraj w razie jakiegoś zagrożenia.Niby dużo osób ma tu swoje preferencje polityczne i idoli ale ja tam osobiście nie chciałbym oddawac swojego życia za tych ananasków z góry.

1

@tristan87 W Leeds świetny piłkarz a w City człowiek duch.

0

@Rewolucja123 Alejandro Garnacho

2

Mozna i tak


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?