Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A był do wzięcia za darmo Isco
https://x.com/centregoals/status/1749143310223225276
59
Musi wejsc klasyk bo tej bramce Viniego xd
1
Zobacz @VegetaPolska wystarczy wejsc na twittera
0
@Firestone Nie no zawsze o Barcelonie dobrze mówił itd.Nwm w sumie czy kiedys nie powiedzialem ze blizej mu do Barcy niz Realu
1
@HighestInTheRoom Xavi zbyt często gubi punkty.Nie wierze w ten jego projekt chociaz uwielbialem go jako pilkarza
0
@ranger3120 Podobno fan Barcy
2
Kręcidło mówi ze na innych powtórkach jest to strzał barkiem.Na kazdej praktycznie jest rączka a barku ja tu nie widze.Dziwna sprawa.
1
@HighestInTheRoom Girona bez tego nie ma szans na dystansie z Realem a Barca Xaviego nie da rady z tym stylem
0
@norbi77 Ja jakos pewny bylem ze to wygraja xd
4
Pierwsza normalna bramka xd
10
No raczej ręka niż bark
0
W sumie i tak było wiadome ze to wygrają.Taka Almeria chyba by musiała zakonczyc polowe tak z 4:0
0
Jeszcze Jude bo Robercik już zaczął go gonic
2
@MesQueUnClub96 Do dvpy jak zwykle
1
@MesQueUnClub96 Ale cie zabolało dodi ajjjj
11
@MesQueUnClub96 W sumie jak ty bez rambli dodi
0
Kurs na Almerie dzisiaj rano wynosił blisko 20.
2
Almeria 2:0 wtff
0
@norbi77 Ja to juz sam nie wiem.On raz jest fanem Realu a raz Barcy a innym razem La Ligi
0
@norbi77 Tomek podobno jest fanem Barcy
1
Boyer jak ma dzien to jak Wilfredo na serwisie.
4
Ale Alonso wykręca sezon.
5
Na zawsze w pamięci.
2
Okropne były te wczorajsze gwizdki.
4
@takisobiektos I pewnie na tym etapie zakonczy swój udział
1
@HighestInTheRoom Roxi kusicielka
5
Potęzny news
0
@barcelonaLM Sinner bez straty seta na turnieju
0
@MesQueUnClub96 Ale drabinka Novaka
0
@Colon Ym ten mecz i tak się konczy zaraz więc Grecki Choker i Taylor Fritz zapewnią ci troche emocji.A tak powaznie wiesz Colonie ze cie bardzo szanuje ale to jest łatwy mecz dla Novaka.Jak po drugiej stronie masz rywala który nie ma podania to po prostu go doisz ale tak szacunek dla Francuza za poprzednie mecze bo dał serducho.