Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Czemu takie decyzje to ja nie wiem...
3
Tiebreak o pozostanie w turnieju Carlosa.
1
@mekston Brakuje czasem chłodnej głowy ale z drugiej strony czy powinno to dziwic w wieku 20 lat
0
@mekston +kazde podanie Carlosa wygląda na strate meczu
0
@JimMorrisonFCB Ale ma komfort jednak 2 setów
2
Sasza pięknie gra kątowo dziś.Nie ma tam moze jakiejś mega mocy ale idealnie z precyzją.
1
@mekston Ten % wgl jest chory przez cały mecz
1
@budel17 Bez przesady,to tylko jeden gem
1
@mekston Cudownie to zrobił
3
Pierwsze przełamanie Carlosa w tym meczu xd @mekston
0
@barcelonaLM Imprezy wielkoszlemowe to jest to co ich rózni bo Jannik póki co cwiercfinaly i jeden polfinal Wimbledonu.To musi przełamac przedewszystkim tzn jakis finał zrobić
0
@barcelonaLM W 2024?No ta bo był jeden turniej xD
0
@barcelonaLM Musiałby osiagnąć jakis sukces wielkoszlemowy a bedzie ciezko mu z Novakiem
0
@mekston Troche napewno to dziala na glowe bo jednak musi sam w takim wieku podejmowac decyzje i reagowac na biezaco
0
@mekston Nie ma punktu zaczepienia w tym meczu.Carlos już sam się gubi i wyrzuca okrutnie.No to napewno będzie mocna lekcja
2
@Popitek12 Hubert dostanie dziką karte za Sinnera
3
@Popitek12 I Hurkacza
2
Za dobrze dzisiaj gra Zverev i chyba bedzie trzeba uznać wyższosc rywala.Zbyt równy pod każdym względem.
3
@budel17 Kazdy mecz jest inny a Sasza dziś wybitny
0
@JimMorrisonFCB Robi wrazenie
0
@barcelonaLM Jesli zaraz bedzie 0:2 to bedzie ciezko to odrobic z takim Zverem
0
@FcPortoFan1999 Który jezdziec jest najlepszy
1
No takiego Zvereva to ostatni raz chyba mozna było zobaczyc jak wygrywał igrzyska z Novakiem.Rewelacyjnie dzis gra.
0
@mekston Dopiero teraz cos sie udalo zrobic
1
@mekston No tak serwowac to nie moze napewno xd
2
Stary koszmar Carlosa czyli jego serwis a u Saszy blisko 90% na pierwszym serwisie.No ciekawie sie zaczyna.
0
@qbuteq Gral z top3 tenisistą i uczestnikiem stalym półfinałów i finałów WS
3
Med w półfinale Aus open.
1
@mekston No takkk
3
No i w piz wylądował