Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Strasznie podobny mecz do Saszy z Carlosem.
1
@mekston Chociaż Zverev tez zaimponowal ale czuje ze Med go wezmie dzis
2
@mekston I chyba bede mu kibicował w tym finale.Niesamowity postęp zrobił wzgledem tamtego roku a szczególnie pierwszej połówki.
1
@mekston Dzis nie dał sie ani razu przełamać
21
Jannik Sinner w finałe AUS Open 2024!.Biorąc pod uwage cały mecz całkowicie zasłuzył ten awans.Oprócz trzeciego seta który był bardzo równy to Włoch całkowicie zdominował Serba.
1
@mekston Zdecydowanie tak
0
@mekston Zasługuje na to.
0
Jesli Sinner niczego nie odwali to domyka ten mecz.4:1 dla Włocha.
0
@tbas Ma tego gema i praktycznie mecz na tacy
1
@Visca_barca Trafic do Detroit XD
1
Choke Serba z 40:0 i Sinner go łamie na 3:1.Kto wie czy nie najwazniejszy gem w tym meczu. @mekston
2
@ArterkHD Igrzyska są do 2 wygranych setów wiec tam bedzie się łatwiej przygotować + mączka
1
@mekston Chociaz Novak jeszcze ani razu go nie łamał w tym meczu
2
@mekston W sumie to i tak chyba najbardziej czekam na igrzyska.Niedość że na mączce co dodaje ekscytacji to jeszcze moze własnie Rafa zagra.
1
@mekston Pamiętam jak by to było dzisiaj gdy Med kasował Rafe na AUS i wydawało się ze juz po robocie
1
@mekston Dlatego tez tenis jest tak wyjątkowym sportem
2
@mekston Po tym zwycięstwie wrócila chec na oglądanie Wimbledona.Czekam w sumie na ten 2025.
2
@MesQueUnClub96 Daj juz spokój dodi z tym Wimbledonem
1
@MesQueUnClub96 No tak było w sumie.Sinner miał 5-4 w tb i 2 podania.
0
A teraz tylko Włoch moze zalowac pierwszego gema w 3 secie gdy Novak wciąż był słabiutki i wtedy można było go dobić przełamaniem.Tenis.
1
@MesQueUnClub96 A jak przegra to Sinner to goat
0
@takisobiektos Ma jeszcze set zapasu ale zobaczymy
0
@mekston Te dwa pierwsze sety były wyborne
0
Wydawało się ze Sinner ma ten mecz a tu set kolejny ale chyba trzeba spać
3
@MesQueUnClub96 Dopoki pilka w grze wszystko jest mozliwe
0
Fajnie ze nawet takie giga gwiazdy potrafią podziękować.
0
@MesQueUnClub96 Hurkacz by wygrał dzis z Sinnerem
0
Harrison Barnes vs Golden State
4
@MesQueUnClub96 Dla zawodników dodi mysle ze wciąz ma bo jest to pewne docenienie ze mozesz tam wystąpić + bonusy w kontrakcie
0
Dame Lillard starterem to troche żarcik kosztem Brunsona.