Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Ale ty nienawidzisz tego Portugalczyka rewolucjo
6
Ale to wymyślił Robercik @mekston
https://x.com/centregoals/status/1751317577962533103
4
Factos od Michała
0
Villarreal ma jedną z najgorszych defensyw w lidze a i tak Barca akcji skleić nie może.Oni albo nie lubią Xaviego albo są tak słabi albo presji nie wytrzymują a moze wszystko.
0
Cancelo nie w ta strone misiaku
https://x.com/centregoals/status/1751316145322504279
1
@mekston Nie ma penalti
2
Nie poszlo rekinowi w ostatnim meczu ale chyba i tak powinien grac od 1 minuty.Przynajmniej jakies zamieszanie robi.
1
@bartas97 Tez tak sądze ze nie było
1
Xavi wiadomo że sredniak ale te pseudo-barcelońskie gwiazdy to porażka.Klepac po pleckach po kazdym meczu i będzie git.
0
@FcPortoFan1999 No zgadzam sie Portoczyku
2
Strasznie łatwy turniej dla Sabalenki ale trzeba przyznac ze chyba jest #1 na hardzie. @mekston @adi7adi8
2
Genialny ruch.
0
@udarpawarotam To nie pierwszy jej występ gdzie brakuje jej dobrej oceny i cierpi na tym drugi zespół.
0
@tbas Zobacz kto gra w srodku
0
@takisobiektos 2-3 powinni dostać i to w koncówce
2
Wczorajszy mecz sędziowała kobieta.Ciekawostka ze nie gwizdnęła Indianie ani jednego faulu w 4 kwarcie.
2
@P33ck Jannik Sinner aczkolwiek licze po prostu na dobry wyrównany mecz
4
@Kuba_1 Dlatego nikt nie oglada la ligi jak nie jestes kibicem Barcy lub Realu factos
0
@MesQueUnClub96 Kurs 1.50 tak o dziabnięty
1
O gol Realu 2:1
1
@Pawci023x Nieee.Podstawowy czas gry.
3
Ta decyzja będzie boleć Atlante dopóki Luka nie skończy kariery.
0
@MesQueUnClub96 Zobaczymy w play off
0
@MesQueUnClub96 Zgadza się dodi
https://pbs.twimg.com/media/GE0O7nBXsAAoCvP?format=jpg&name=large
3
Luka Magic
0
@MesQueUnClub96 Phoenix i 4 kwarty
0
Booker,Luka,Kat i Embiid 60pkt+ w tydzien.Szalenstwo.
0
@MesQueUnClub96 Za 8 miejsce na zachodzie XD
0
@MesQueUnClub96 Nie przegral go XD
0
@czółkovsky No on i tak przynajmniej byl w finale nba