Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Idzie złomowac PL jak ma to w zwyczaju
8
To juz chyba lepiej było zaryzykować Vitora obok Lewego niż kisić go na ławce.Kiedy on ma grać jak nie teraz u siebie z Osassuną z taką liczba kontuzji co ma obecnie Barcelona.Nie wierze ze nie jest gotowy na 50-60 minut.
3
Ant dostał kare za to że prawidłowo skrytykował sędziów Xd
@fart @BartqRKO @takisobiektos
0
W koncu cos przyjemnego.Steph wiecznie żywy.
1
@mekston Gril zawsze spoko ale im to juz nic nie pomoże
5
To przedłuzenie żywotu Xaviego jest tak bez sensu.Chyba liczenie tylko że kopacze będą sie bardziej starac.
4
Aj te rysuneczki.
7
@Luciano99 Zawsze miałem dobre wolne
1
Pewnie juz za kilka dni temu Zerbiemu nikt będzie pamiętał że dostał 4:0 od Luton a jakby w Barcelonie przegrał z Almerią tak dostał to już by go wieszali.Na tym polega różnica ze on w Brighton moze sobie pozwolic na takie wyniki bo wynagradza gra ofensywną a tutaj kazdy mecz to weryfikacja.
0
Eze za 100mln w lato do Chelsea/United
0
@HypeR No moim zdaniem Pattinson nie ma startu do Bale'a ale to kwestia preferencji.
0
@MESSIah16 Mega szacun
3
@MESSIah16 Najlepszy Batman w historii kina
2
@Emhyr Ludzie go chcą bo gra ofensywnie ale nie patrza na to ze nie ma presji a jak w Barcelonie przegra mecz to się skończy
0
@LjakRoberciik Teoretycznie wygrala wczesniej jakis konkurs w dominuajcy sposob
0
@LjakRoberciik No mysle ze fajna opcja dla koneserów rzutów za 3
3
Ale Stef zezłomuje Sabrine
0
@MesQueUnClub96 Jakiego iphona masz
0
@takisobiektos Jokic mimo ze wybitny to jakos az tak nie grzeje a SGA dziwne
5
Najlepiej sprzedające sie koszulki w Nba w sezonie23-24.
2
Brooks vs LBJ
6
Fajnie by było.
1
@mekston Misiaczek jak Carlos Alcaraz
2
@MesQueUnClub96 Nie za duzo tych pytan dodi
1
@MesQueUnClub96 Bruce Wayne
0
@MesQueUnClub96 Dobrze wiesz o co chodziło
0
@MesQueUnClub96 Nie no dodi jestes i tak
3
Alcaraz vs Sinner
0
@macio_944 Lepiej mi wytłumacz czemu masz 1 dzien w serwisie
3
Ale się gra tam u Cristiano w lidze.