Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Alcaraz vs Sinner
0
@macio_944 Lepiej mi wytłumacz czemu masz 1 dzien w serwisie
3
Ale się gra tam u Cristiano w lidze.
3
@FcPortoFan1999 Bosak raczej nie ma problemu odpowiadać na niewygodne pytania ale Mazurek bardzo często chce grac szefa i cięzko się to ogląda
2
@macio_944 Ostatnio widzialem Mazurek ciśnął w rmf Krzysia Bosaka a jako że lubie Krzysia to mi podpadł
7
Najgorszy sort lasek
0
@Emhyr Zobacz sobie pierwsze mecze jego.U mnie osobiście on nigdy nie był wybitny czy słaby.Po prostu rezerwowy bramkarz którego mogłoby nie być bo niczym się nie rozni od większosci rezerwowych.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem ale po prostu przedstawiam jak działa futbol na rambli
9
Niesamowite jak szybko opinia się zmienia.Pena po pierwszych meczach był wychwalany i że jest godnym zastępstwem Marka a dzisiaj jest jednym z najgorszych GK w historii futbolu.Jednak gadka ze jestes tak dobry jak twój ostatni mecz zawsze wraca.
0
Oczywista oczywistość.
0
@NeroTFP1 Nie ma zbyt dużo opcji a nie są to zbyt atrakcyjni zawodnicy.Sprany weteran CP3,Klay któy juz jest po drugiej stronie rzeki i Wiggins który ma mizerny sezon i problemy ze soba.
7
Lepiej pozno niz wcale
0
@mekston Noo bedzie trzeba się przestawić
0
@mekston No własnie chociaz Carlos jak mówil o celach na 2024 to wymienil igrzyska na 1 miejscu
4
Carlos,Novak,życzeniowo Rafa i Sinner.Tak to widzę. @mekston @barcelonaLM
7
Niezły kocur.
0
No trochę się zmieniło
1
@Popitek12 Tylko ten z Chelsea
6
Detroit Pistons wygrywający mecz w NBA i to z OKC.Cuda się zdarzają.
https://x.com/DetroitPistons/status/1751715557580149098
2
@Pawlak1992 Bardziej Tuchela bo jednak ma większe doswiadczenie
1
Kibice Nets chyba nie powinni miec do KD pretensji bo jako jedyny przynajmniej był dostępny i grał sam za całe big3
0
@Roobo Kazdy byle nie związany z Barceloną
2
@Kamiloza91 Zbija cene dla Barcelony w lato
1
@Ojciec5tkidzieci Nie od dzis wiadomo ze to kocur w ataku
0
@michal26 AIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
0
@Rewolucja123 Dopiero skończyłem arkham city i teraz se pykne origins i potem knight.
0
Wemby vs najlepszy obronca NBA 2024
4
@MesQueUnClub96 Dodi NBA,NFL,tenis,pilka nozna,f1,siatkówka,ręczna,snoker,dart co jeszcze?
0
@takisobiektos Idk nie oglądałem bo dopiero do domciu wrócilem
0
@Firestone Araby podobno sa chetne