Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Tez nie widze tu kontaktu tzn realnego kontaktu xd
0
Nie wiem czy jest sens gwizdać takie karne bo ten kontakt nie powoduje jego upadku a sam Neto po prostu poleciał.
0
@Firestone Mięciutki strasznie
0
@lucas/catalan Moze w koncu się zacznie coś dziac bo jest nuda od 2 lat
1
@lucca87 Pedri,Cancelo,Ter Stegen.
0
@takisobiektos I tez hype robi swoje no a Victor to ma napewno
2
@mekston Pewnosc siebie zgubila ale na jego szczescie pewnie nikt nie bedzie o tym pamietac za godzine
8
Vini porobił sam siebie
https://x.com/d7em10_n/status/1753166623400247366
2
Na ten moment Wemby ROTY ale tez gra w najgorszej druzynie na zachodzie.W sumie ciekawe czy będą patrzec na bilans czy po prostu na suche staty.
4
@norbi77 W sumie bardzo podobny profil piłkarski
1
Joselu zaraz łyknie Lewego w bramkach w lidze @mekston
0
@FCB24 Tez mógłby tu być
1
Mitchell praktycznie solo dziwgnął Cavs do top4.
2
@Firestone Najlepszy mecz chyba w sezonie ale tez praktycznie cały zespol jest zdrowy od dawna
2
@ZbigniewBoniek Z tego co pisali to na jakimś grubym melanżu
6
Ładna bramka Rashforda.Chyba pobyt w klubie nocnym wyszedł mu na +.https://x.com/centregoals/status/1753151526892339690
0
@michal26 2025 dopiero
5
Ferrari here we go Lewis.
5
Wiedzą ze szykuje się wpiernicz od Celtów i lepiej się wypisać xd
@fart @BartqRKO @takisobiektos
0
@mekston W koncu namaszczony Guardiolizmem
0
@NeroTFP1 Nie no jest to po prostu bardzo słabiutka drużyna z GOATEM w składzie który jak gra to pewnie im wygra x meczy
1
Inter Miami się wydaje takim idealnym klubem na pogranie w piłeczke godzinke i do domciu
0
@HighestInTheRoom 2025
0
@HighestInTheRoom Tak od next sezonu będzie w Ferrari
3
No to by była super opcja dla Merca a jaka rywalizacja.
2
@P33ck Oglądalem wczoraj z kuzynem i tak mnie naszło ze sobie ustawie
0
Niby spoko bo zawsze to nowa swieżość ale grande startegia z Luisem...no no. @mekston
1
Ta Pani praktycznie jest na każdym meczu Portland.
2
KD dostał film dzisiaj od Brooklynu a był on chyba niepotrzebny.Oni go nie lubia a on tez w sumie mówił ze nie zasłuzył by dostac od Nets.
7
Brawo.