0

@mekston Ostatni sezon wiec

2

@Culer9002 @Ojciec5tkidzieci Mi by było wstyd wypuszczać Piratów bez JD

7

Mocny statement Elona


0

@HighestInTheRoom Lubie go ale nie ze wszystkim się zgadzam co on proponuje.

0

@takisobiektos Jest największym atletą w mojej opini od czasów LeBrona.Razem z Embiidem najbardziej dominujący zawodnicy w pomalowanym.

2

Giannis choćby trenował te rzuty dzien i noc to nigdy nie bedzie snajperem z topu.Moze jak ma swój dzień to mu coś siądzie.


4

Ładny wynik.


14

@SeWo77 Zaksa w pełnym składzie dominowała LM więc z Turkami by nie dała rady?

1

Zaksa odpada z LM.Niestety kontuzje zabrały wszystko naszym w tym sezonie.W pełnym składzie zdmuchnęli by Turków z parkietu.Halbank Ankara w ćwiercfinale.

3

35 lat po zerwanym achillesie na Giannisa.


0

Nie wiem czy zawodnicy którzy nie grają w NBA powinni brac udzial w konkursie wsadów.Troche to psuje sam konkurs.


4

@Kuba_1 W sumie nie ma co się dziwić bo większosc tych ludzi pewnie nie widziało gołej laski na oczy oprócz swojej mamuśki w lazience xd

2

A jak u ciebie forma? @Rewolucja123


0

@FcPortoFan1999 Jeden z najlepszych w historii.

1

@macio_944 Tez Carlo zawsze będzie inaczej oceniany bo jest już legenda w świecie trenerki i ciężko w takich sie uderza

0

PSG w następnym sezonie


1

@takisobiektos Oczywiscie w normalnych okolicznosciach by nie zagrał bo jeszcze troche brakuje do takiego poziomu all-stara z prawdziwego zdarzenia ale progresuje

2

@takisobiektos Fajnie ze Scottie zagra.

0

@MESSIah16 Ciezko ale dałbym do top5 Pudziana

1

@takisobiektos On wlasnie wyglada na takiego którego nie da sie zabic Xd

0

@takisobiektos No w spiryt gra ten kocur young talent russian donk

0

@takisobiektos Mam nadzieje że G2 zajdzie jak najdalej bo jednak mam słabość do NiKo i jego talentu chociaz w cs2 to juz nie ten sam Bośniak więc nie mam nic przeciwko jakby Ence trafilo do drugiej strony drabinki :d

1

Dominacja Siuhego i ekipki od 0:4.Będzie ciezko na Ancientcie.

1

@Arkon A dałbys Zidane'a dla Realu?

0

@takisobiektos No tez dlaczego go broni najgorszy obrońca na parkiecie to tez ciekawe a Westbrooka to mogli odpuscic i juz podwajać brode

1

@P33ck Witam Pana P33ck'a

0

@MesQueUnClub96 Jesli zajmą 1 miejsce w konfrencji i beda zdrowi na Play Offy to mysle ze na spokojnie zrobią finał konferencji.

0

Ostatnie 2 miesiące to dominacja LAC w NBA.Jesli zdrowie pozwoli to kto wie czy nie będzie finału.


3

Donovan artysta.


1

@Colon @mekston I ci ludzię którzy mówią ze Rafa tylko na ziemi potrafi grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?