Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ostatni sezon wiec
2
@Culer9002 @Ojciec5tkidzieci Mi by było wstyd wypuszczać Piratów bez JD
7
Mocny statement Elona
0
@HighestInTheRoom Lubie go ale nie ze wszystkim się zgadzam co on proponuje.
0
@takisobiektos Jest największym atletą w mojej opini od czasów LeBrona.Razem z Embiidem najbardziej dominujący zawodnicy w pomalowanym.
2
Giannis choćby trenował te rzuty dzien i noc to nigdy nie bedzie snajperem z topu.Moze jak ma swój dzień to mu coś siądzie.
4
Ładny wynik.
14
@SeWo77 Zaksa w pełnym składzie dominowała LM więc z Turkami by nie dała rady?
1
Zaksa odpada z LM.Niestety kontuzje zabrały wszystko naszym w tym sezonie.W pełnym składzie zdmuchnęli by Turków z parkietu.Halbank Ankara w ćwiercfinale.
3
35 lat po zerwanym achillesie na Giannisa.
0
Nie wiem czy zawodnicy którzy nie grają w NBA powinni brac udzial w konkursie wsadów.Troche to psuje sam konkurs.
4
@Kuba_1 W sumie nie ma co się dziwić bo większosc tych ludzi pewnie nie widziało gołej laski na oczy oprócz swojej mamuśki w lazience xd
2
A jak u ciebie forma? @Rewolucja123
0
@FcPortoFan1999 Jeden z najlepszych w historii.
1
@macio_944 Tez Carlo zawsze będzie inaczej oceniany bo jest już legenda w świecie trenerki i ciężko w takich sie uderza
0
PSG w następnym sezonie
1
@takisobiektos Oczywiscie w normalnych okolicznosciach by nie zagrał bo jeszcze troche brakuje do takiego poziomu all-stara z prawdziwego zdarzenia ale progresuje
2
@takisobiektos Fajnie ze Scottie zagra.
0
@MESSIah16 Ciezko ale dałbym do top5 Pudziana
1
@takisobiektos On wlasnie wyglada na takiego którego nie da sie zabic Xd
0
@takisobiektos No w spiryt gra ten kocur young talent russian donk
0
@takisobiektos Mam nadzieje że G2 zajdzie jak najdalej bo jednak mam słabość do NiKo i jego talentu chociaz w cs2 to juz nie ten sam Bośniak więc nie mam nic przeciwko jakby Ence trafilo do drugiej strony drabinki :d
1
Dominacja Siuhego i ekipki od 0:4.Będzie ciezko na Ancientcie.
1
@Arkon A dałbys Zidane'a dla Realu?
0
@takisobiektos No tez dlaczego go broni najgorszy obrońca na parkiecie to tez ciekawe a Westbrooka to mogli odpuscic i juz podwajać brode
1
@P33ck Witam Pana P33ck'a
0
@MesQueUnClub96 Jesli zajmą 1 miejsce w konfrencji i beda zdrowi na Play Offy to mysle ze na spokojnie zrobią finał konferencji.
0
Ostatnie 2 miesiące to dominacja LAC w NBA.Jesli zdrowie pozwoli to kto wie czy nie będzie finału.
3
Donovan artysta.
1
@Colon @mekston I ci ludzię którzy mówią ze Rafa tylko na ziemi potrafi grać.