Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KacperVEB Mimo wszystko Olek rewelacyjny mecz
3
Ale dominacja na tym overpasse i to w terro.Super że wrócili po tak słabym mirku.
0
@icon3520 Otóż nie
0
@takisobiektos Oby tam klikło a przynajmniej wyrównany mecz
0
@Ayattar Mirage Falcons
1
No chłopaki z Ence mocno sprowadzeni na ziemie póki co a Hades niby ma easy fraga a nie trafia :c
0
@Kuba_1 Podpisał kontrakt na 8 lat.Obecnie jest więzniem Chelsea.
1
@ranger3120 Problem jest taki ze jak monesemu trafi sie slabszy mecz to jest insta lose
0
@Nicko Za wczesno chyba
0
@Cyzix Niestety ale gdyby nie nickname to bym powiedział ze zwykly gracz.
6
Ale Karigan zdusił na tym inferno Niko.Gdzie ten Bosniak z cs go :x
1
Brat Giannisa to najlepsze co mogło spotkać NBA.
@takisobiektos @BartqRKO @fart
0
@FCB24 Te play offy zapowiadają sie wybornie.Juz w pierwszej rundzie będa topowe hity.
4
Po prostu KD.
0
@FcPortoFan1999 Mniejsze turnieje pewnie wygraja ale nie szlemy
0
@FcPortoFan1999 Ym nigdy nie mialem ale nie miałbym z tym problemu bo to tylko avatar w internecie xD
0
@FcPortoFan1999 Musiałby byc jakiś ładny tzn pasować wymiarami
0
@FcPortoFan1999 Nie przywiązuje się do jednego i zazwyczaj mam taki co się aktualnie dzieje w swiecie sportu
0
@FcPortoFan1999 Wygenerowany w AI
https://media.discordapp.net/attachments/1181249222171951225/1205187586558009365/2024-02-03-005612_albedobaseXL_v20_1067831013649047.png?ex=65d77567&is=65c50067&hm=e99dd5a1394570dff20d31e836c07be646d4c0420cdf07db0b6d7c51c3de5cda&=&format=webp&quality=lossless&width=462&height=675
1
Obejrzy sie.
1
@takisobiektos Nie rozwinął sie tak jakby oczekiwali ale zwalniac...no nie wiem
8
Jesteśmy sławni.
5
Brawo Rzeszów.
1
Dallas idzie all-in.
0
@MesQueUnClub96 Srednia wymiana dla obu stron
1
Swietny ruch Suns.Śmieciowe picki a solidny zawodnik na play offy do rotacji.
2
@takisobiektos Mial 80 za 4?
0
Mało istotna wymiana z punktu widzenia obu drużyn ale zawodnicy w miare solidni.
2
@Kessie Nie no jest przerwa od turniejów tzn Novak i Carlos nie biora udziału więc nie ma co pisac
2
@P33ck To tylko forum P33ck'u.Czasem się z kimś zgadzasz a czasem nie.