Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Cule2013 Mi się wydaje ze to kwestia bycia ziomalem i statusu Xaviego jako pilkarza
7
Hansi Flick w Bayernie
https://x.com/MunichFanpage/status/1756728820369944585
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wow własnie wstałem po drzemce a druzyna Xaviego znów zaskoczyła wynikiem.Wydaje się ze juz nie moga nic więcej zrobic a jednak.Zasłuzony remis? @mekston @Comentateiro
1
@Comentateiro Tez poziom talentu jest niesamowity.Teraz jak jestes w top40 zawodnikiem w NBA to naprawde dobry wynik.
2
Oby jeszcze wrócił do grania na najwyższym poziomie.
3
Posprzątał cały turniej.Chyba bedzie najbardziej zasłuzone MVP ostatnich lat.
0
@szkodastrzepicryja Największy talent w ostatnich latach
0
@mekston On wyciska maxa ze swoich umiejętnosci
1
@mekston Bóg go nie obdarował technika czy finezją ale serce do gry i timing to jest to
3
Ciezko o bardziej niedocenianego zawodnika zadaniowca niz Scott McTominay
4
@P33ck Piękny jest.Licze ze zakonczy sezon z 20 bramkami we wszystkich rozgrywkach
2
@takisobiektos Ale pewna rączka,on sie wgl nie myli XD
2
Just donk
0
Ruski umysł
0
@takisobiektos Tutaj porównałem ten region cis
1
@takisobiektos Jakie on ma wyczucie...
0
Donk może być jeszcze większym talentem niz s1mple.Bestia.
1
Statement Bóra
0
@mekston No powinien wygrac te dwa turnieje bo nie ma w sumie zbyt kto ma zagrozic
0
@MesQueUnClub96 Oba te turnieje wygrał a nie edit przegral final rio
0
@MesQueUnClub96 Taaaaaa
2
No tutaj trzeba oczekiwać finału/wygrania turnieju. @mekston
10
To zawsze przywilej życ w czasach Stephena Curry'ego.GOAT 3P.
2
Piękny jest w tym sezonie a takie zagrania tylko Hali może wykreowac.
3
@esem91 Liverpool,City,Bayer i Real
1
@mekston Pojedynek dwóch GOATÓW Ligue1
4
Można oglądać cały czas backhand Dimy. @mekston
1
@tristan87 Jeden z nielicznych zawodników który ma wartosc w Barcelonie i beda chetni więc nic dziwnego
0
Josef wygra ten turniej XD