4

Pierwsza część przyjęła się fantastycznie ze względu na swój specyficzny klimat więc czekanko jest.


6

Wymienicie tego Galeno za Raphinhie? @FcPortoFan1999


8

1

@P33ck Rewanz 50/50

2

@P33ck Nie no Barca przynajmniej starała się grać w pilke chociaz i tak wiadomo ze to jest XaviBall

7

Napoli obecnie tak beznadziejne że zespół pokroju City wbiłby na spokojnie im piątke.Nic nie zostało z mistrzowskiego Napoli 2022/2023.

4

Szkoda ale rewanz za tydzien w Jastrzębiu.


3

@agaFCB @mekston Ciezki jest ten start sezonu

5

@mekston Skazany na sukces.Jedynie brakuje mu tej LM z pucharów i ZP ale to pewnie przyjdzie.

5

7 lat temu Mbappe strzelil 1 gola w LM.


1

@adi7adi8 Absolutnie.To była perfekcja csa.

1

@kuz Kazdego z twoich wymienonych Astralis w prime zmiata z planszy i 4 majorami na koncie

2

@takisobiektos Astralis juz tylko z nazwy można się bać ale i tak dla mnie najlepszy zespół jaki istniał w erze cs'a nie tylko go.

2

Ence prawdopodobnie zagra z Astralis o awans na pierwszego majora w erze csgo2.

6

Mad Iga


5

Wow


1

@macio_944 To solidna ekipka

7

Szczerze to ten Inter nie wygląda na jednego z faworytów w LM a Atletico jak to oni.

0

@tristan87 Niby dlaczego?

1

Nie był az tak zły jak go ludzie opisywali po Manchesterze ale wciąż dużo nauki przed nm.


1

@MesQueUnClub96 Suns,Pelikany,Sacramento i Dallas praktycznie maja ten sam bilans wiec pewnie bedzie sie to zmieniac co chwile pozycje 5-8

1

@tristan87 Nie ma znaczenia kto by to wstawił.

1

@MesQueUnClub96 Mavs zrobili dobre ruchy a przynajmniej pozyskali solidnych graczy do rotacji więc pewnie troche podskoczą ale to jest max 5-6 miejsce przy dobrych wiatrach.To samo Suns 5-6 miejsce i pewnie bedzie niewielka roznica w zwyciestwach.Suns bez Beala po operacji złamanego nosa.

1

Istna masakra a życie pisze rózne scenariusza i niewiadomo czy do pana rolnika dojedzie karetka na czas.
https://x.com/thenitrozyniak/status/1759984613445828804

1

@MesQueUnClub96 Nie no super ze miśki wygrały więc na +

2

@takisobiektos No za tą porazke powinni przepraszać swoich fanów co mecz.Mialem przyjemnosc oglądac ten mecz i to było okropne oprócz Giannisa.

3

Kto wie czy nie najważniejsza runda w meczu.Niesamowity spokój kapitana Ence.


1

@adi7adi8 Ciezko ale udało sie

2

@HighestInTheRoom Sento człowiek zagadka Enrique dla znajomych Alvarez ale w Polsce Sebastian

1

@mekston Dokladnie tak mekstonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?