Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Pierwsza część przyjęła się fantastycznie ze względu na swój specyficzny klimat więc czekanko jest.
6
Wymienicie tego Galeno za Raphinhie? @FcPortoFan1999
8
Pięknie Robercik to zrobił.
https://x.com/maxstephh/status/1760414171710246926
1
@P33ck Rewanz 50/50
2
@P33ck Nie no Barca przynajmniej starała się grać w pilke chociaz i tak wiadomo ze to jest XaviBall
7
Napoli obecnie tak beznadziejne że zespół pokroju City wbiłby na spokojnie im piątke.Nic nie zostało z mistrzowskiego Napoli 2022/2023.
4
Szkoda ale rewanz za tydzien w Jastrzębiu.
3
@agaFCB @mekston Ciezki jest ten start sezonu
5
@mekston Skazany na sukces.Jedynie brakuje mu tej LM z pucharów i ZP ale to pewnie przyjdzie.
5
7 lat temu Mbappe strzelil 1 gola w LM.
1
@adi7adi8 Absolutnie.To była perfekcja csa.
1
@kuz Kazdego z twoich wymienonych Astralis w prime zmiata z planszy i 4 majorami na koncie
2
@takisobiektos Astralis juz tylko z nazwy można się bać ale i tak dla mnie najlepszy zespół jaki istniał w erze cs'a nie tylko go.
2
Ence prawdopodobnie zagra z Astralis o awans na pierwszego majora w erze csgo2.
6
Mad Iga
5
Wow
1
@macio_944 To solidna ekipka
7
Szczerze to ten Inter nie wygląda na jednego z faworytów w LM a Atletico jak to oni.
0
@tristan87 Niby dlaczego?
1
Nie był az tak zły jak go ludzie opisywali po Manchesterze ale wciąż dużo nauki przed nm.
1
@MesQueUnClub96 Suns,Pelikany,Sacramento i Dallas praktycznie maja ten sam bilans wiec pewnie bedzie sie to zmieniac co chwile pozycje 5-8
1
@tristan87 Nie ma znaczenia kto by to wstawił.
1
@MesQueUnClub96 Mavs zrobili dobre ruchy a przynajmniej pozyskali solidnych graczy do rotacji więc pewnie troche podskoczą ale to jest max 5-6 miejsce przy dobrych wiatrach.To samo Suns 5-6 miejsce i pewnie bedzie niewielka roznica w zwyciestwach.Suns bez Beala po operacji złamanego nosa.
1
Istna masakra a życie pisze rózne scenariusza i niewiadomo czy do pana rolnika dojedzie karetka na czas.
https://x.com/thenitrozyniak/status/1759984613445828804
1
@MesQueUnClub96 Nie no super ze miśki wygrały więc na +
2
@takisobiektos No za tą porazke powinni przepraszać swoich fanów co mecz.Mialem przyjemnosc oglądac ten mecz i to było okropne oprócz Giannisa.
3
Kto wie czy nie najważniejsza runda w meczu.Niesamowity spokój kapitana Ence.
1
@adi7adi8 Ciezko ale udało sie
2
@HighestInTheRoom Sento człowiek zagadka Enrique dla znajomych Alvarez ale w Polsce Sebastian
1
@mekston Dokladnie tak mekstonie