Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rudy pewniakiem do nagrody obrońcy roku.
0
To Detroit to jest taka żenada koszykówki pod każdym względem
0
@Qlimax86 Wyjezdzam do wuja do Irlandii
2
@Danny Gaucho Cristiano znowu najlepszy
2
Aj ten Kyrie.Dla niego mozna by przychodzić na mecze.
0
@MesQueUnClub96 To jak ty Novaka i Huberta dodi prawda
2
Dymy dymy
0
@Visca_barca Spurs nie oddadzą nigdy Wembiego a on sam chyba jest zakochany w tej organizacji
4
Ale Wemby gra basket.Teraz tylko dobry draft i postarac się o gwiazde na rozgeraniu (marzenie to Trae Young albo Donovan Mitchell według mnie) i spokojnie można walczyć o coś więcej.
0
@BartqRKO Mi akurat mega siędzą te czerwone a parkiet tez fajny
5
Klasyk Joker na parkiecie.Moze punktowac,zbierac i asystowac jednoczesnie.Wszystko w jego mozolnym tempie ale i tak bez szans na obrone.
5
@Emhyr Suarez,Benz,Lewy i Kane.Pucharu robia tu robote.
5
Phoenix wygrywają z Lakers a Nurkić zdecydowanie MVP meczu.Ile piłek wyciągnął z pod kosza to jego.
3
Tez prawda.Im szybciej się nauczą grac bez Kyliana tym lepiej.I tak długo był w tym PSG.
3
@Dawidfcb1998 Nie brał udziału w akcji
3
@Messibestplayerintheworld Zobacz co robi Rudiger
https://x.com/FootColic/status/1761869416390709299
14
Nie ma szans na spalonego bo Rudiger totalnie olał to podanie.Nawet nie skoczył więc nie ma mowy o jakiejkolwiek absorbcji.
3
Cały Modrić.Niby dziadek ale wciąz ma to uderzenie.
https://x.com/FootColic/status/1761869416390709299
0
Nieprzypadkowo Sevilla ma 15 miejsce w lidze.Oby sie odbudowali w next sezonie.
2
Ale to jest żyrafa.Niesamowcie gibki.
0
@Faro W sumie to jest ciekawe bo Realu jest najwięcej xd
8
Kibicowanie tak popularnym druzynom jak Real czy Barca jest normalne ale wtedy wypadałoby odpuścic komentowanie tych drużyn.Strasznie irytuje to jak jest to aż nadto wyczuwalne u komentatorów.W koncu to piłka klubowa a nie reprezentacyjna.
4
Wygrywał wielkie trofea ale to chyba zapamięta jako jedno z największych.Praktycznie rezerwami opykał Chelsea.
0
@Roobo No w Premier League pewnie Xavi już byłby weryfikowany ale to jest naszczęście La Liga
5
Lakers vs Suns o 21:30 czasu polskiego.Transmisja w c+ jakby ktoś chciał obejrzeć.
0
A tutaj jest spalony
1
Gakpo to tak bierze udział w akcji ze iks de
1
@MesQueUnClub96 Spalony dodi
16
Sergio robota do zrobienia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika