Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@AFA Wedlug mnie czerwo i to zdecydowane
4
Człowiek po cichu wierzy ze moze Motor by już w tym sezonie pokusił się o awans do ekstraklasy.
0
@mekston Liverpool na spokojnie 2:0
0
Steph Curry>Michael Jordan
2
Piękny wjazd Edwardsa.
9
Jedna z najlepszych akcji Mameda w KSW
https://x.com/kreciktoja/status/1761478334687400101
5
Ale akcja Banchero.Wiadomo Detroit ale ładnie to zagrał.Jak weteran.
3
@barcelonaLM Rafa na twardej przed kontuzjami miał mega potencjał
0
Pytanie z kim
1
@MESSIah16 Luka musiałby by być top3 druzynowo by sie liczyc
10
Indywidualnie wybitny sezon.
https://x.com/MunichFanpage/status/1761471109654872312
3
Kane w tym sezonie ma więcej bramek niz rozegranych meczy w bundeslidze.Niezle jak na debiut w bundeslidze.
1
@MesQueUnClub96 Prime Ribery czy prime Robben?
2
Nie oglądałem meczyku ale Rafa zawsze gdzies wcisnie asyste albo brameczke a pewnie nigdy nie przekona na 100%.
0
@P33ck Nie oglądalem bo dopiero wracam do domciu ze swojego meczu ale mozna by powiedziec wrocil stary klasyk
6
Brandin show.
5
@arasz1819 To musi imponować Araszu.Takie wyniki i styl gry z taką ekipką po prostu robia wrażenie.
0
Jesli Alonso wygra Bundeslige to chyba trener roku pewny dla Hiszpana.No chyba ze Pep by klepnął tryplet tzn obronił.
2
@koziar SGA jest bardzo niedocenianym defensorem.Powiedziałbym nawet ze na obwodzie jednym z lepszych.
0
@MesQueUnClub96 No jakbym mial powiedziec kto ma największy wpływ na swoją druzyne to powiem Rudy Gobert i jego elitarna obrona.
2
Szkoda bo ostatnio w świetnej formie.
4
@Visca_barca Denver i Boston
0
@MESSIah16 Xavi,Iniesta,Modric,Kroos,Busi kolejnosc mozna sobie dobrać indywidualnie
2
@NeroTFP1 Ciekawe jak się potoczy ten sezon GSW,jeszcze on nie jest stracony
5
Fajna furka.
4
@MesQueUnClub96 Pamiętaj ze Iga jest młoda i moze rozwinąć swój wachlarz ale po części się zgodzi ze czasami gra zbyt monotonnie.Nie szuka rozwiązan i próbuje ciągle tego samego chociaz Aryna też jest siłaczką ale ona jest siłączką największą ze wszystkich pań.
0
@BartqRKO Jednak Brunson i Porzingis trochę sie uwolnili od Doncicia.Luka jest strasznie uzalezniającym zawodnikiem.Szczerze nie jestem az tak pewny ze Doncic szybko wygra miska tzn chyba ze pojdzie do Denver.
0
@BartqRKO W tamtym sezonie Doncic nawet nie potrafił Dallas do play inów wprowadzić a ze Dallas jest budowane jak jest bo gwiazdy nie chca grać z Luką albo nie chca byc numerem dwa.Chwała ze Kyriego wyciągneli za paczke frytek.
0
@BartqRKO To bardzo proste tzn widzeu Bookera finały NBA a u Luki nie widzę nic a jeden dostaje nieprawdopodobny hejt a drugi jest wynoszony pod niebiosa
1
@MesQueUnClub96 Wizards i tak nikogo nie obchodza