6

@AFA Wedlug mnie czerwo i to zdecydowane

4

Człowiek po cichu wierzy ze moze Motor by już w tym sezonie pokusił się o awans do ekstraklasy.


0

@mekston Liverpool na spokojnie 2:0

0

Steph Curry>Michael Jordan


2

Piękny wjazd Edwardsa.


9

Jedna z najlepszych akcji Mameda w KSW
https://x.com/kreciktoja/status/1761478334687400101

5

Ale akcja Banchero.Wiadomo Detroit ale ładnie to zagrał.Jak weteran.


3

@barcelonaLM Rafa na twardej przed kontuzjami miał mega potencjał

0

Pytanie z kim


1

@MESSIah16 Luka musiałby by być top3 druzynowo by sie liczyc

10

3

Kane w tym sezonie ma więcej bramek niz rozegranych meczy w bundeslidze.Niezle jak na debiut w bundeslidze.

1

@MesQueUnClub96 Prime Ribery czy prime Robben?

2

Nie oglądałem meczyku ale Rafa zawsze gdzies wcisnie asyste albo brameczke a pewnie nigdy nie przekona na 100%.


0

@P33ck Nie oglądalem bo dopiero wracam do domciu ze swojego meczu ale mozna by powiedziec wrocil stary klasyk

6

Brandin show.


5

@arasz1819 To musi imponować Araszu.Takie wyniki i styl gry z taką ekipką po prostu robia wrażenie.

0

Jesli Alonso wygra Bundeslige to chyba trener roku pewny dla Hiszpana.No chyba ze Pep by klepnął tryplet tzn obronił.

2

@koziar SGA jest bardzo niedocenianym defensorem.Powiedziałbym nawet ze na obwodzie jednym z lepszych.

0

@MesQueUnClub96 No jakbym mial powiedziec kto ma największy wpływ na swoją druzyne to powiem Rudy Gobert i jego elitarna obrona.

2

Szkoda bo ostatnio w świetnej formie.


4

@Visca_barca Denver i Boston

0

@MESSIah16 Xavi,Iniesta,Modric,Kroos,Busi kolejnosc mozna sobie dobrać indywidualnie

2

@NeroTFP1 Ciekawe jak się potoczy ten sezon GSW,jeszcze on nie jest stracony

5

Fajna furka.


4

@MesQueUnClub96 Pamiętaj ze Iga jest młoda i moze rozwinąć swój wachlarz ale po części się zgodzi ze czasami gra zbyt monotonnie.Nie szuka rozwiązan i próbuje ciągle tego samego chociaz Aryna też jest siłaczką ale ona jest siłączką największą ze wszystkich pań.

0

@BartqRKO Jednak Brunson i Porzingis trochę sie uwolnili od Doncicia.Luka jest strasznie uzalezniającym zawodnikiem.Szczerze nie jestem az tak pewny ze Doncic szybko wygra miska tzn chyba ze pojdzie do Denver.

0

@BartqRKO W tamtym sezonie Doncic nawet nie potrafił Dallas do play inów wprowadzić a ze Dallas jest budowane jak jest bo gwiazdy nie chca grać z Luką albo nie chca byc numerem dwa.Chwała ze Kyriego wyciągneli za paczke frytek.

0

@BartqRKO To bardzo proste tzn widzeu Bookera finały NBA a u Luki nie widzę nic a jeden dostaje nieprawdopodobny hejt a drugi jest wynoszony pod niebiosa

1

@MesQueUnClub96 Wizards i tak nikogo nie obchodza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?