Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 No ale to są zadaniowcy a Beal jest trzecią opcją w Suns
1
@MesQueUnClub96 Beal dostarcza 20kt srednio na mecz na 50%
1
@MesQueUnClub96 Co nie zmienia faktu ze amatorka totalna a Suns bez Beala
1
@MesQueUnClub96 I zmarnowali to wszystko w 3 minuty
3
@barcelonaLM Nowy Carlitos
3
Nie było bardziej kreatywnego zawodnika w historii NBA.Piękny Kyrie.
0
NBA wraca i sporo fajnych meczów.Canał+ pokaze Dallas z Suns o 1:30.
https://x.com/NBA/status/1760699720497029253
0
Turcy i Japonia pewnie tez w grze.
7
Ale to siadło Olkowi.
1
@takisobiektos Aaa widze i w sumie nie ma tam zbyt dobrych druzyn
2
@adi7adi8 4 pistolki przegrane Astralis xD
1
@takisobiektos Nie dziwie mu się tzn major w Danii i pierwszy w cs2 ale to musi boleć
9
Ence z awansem na majora :D
0
@escarabajo Shaq jest specyficzny
0
@NeroTFP1 No Curry zrewolucjonizował trochę basket.Jedna z najbardziej wpływowych osób w historii ligi jesli chodzi o zawodników.
1
No zgodziłbym się z Iversonem ze Kyrie jest najlepszym ball handlerem w historii NBA.
2
@Comentateiro Osobiście jestem osobą która ma ulubionych lekarzy a reszty jakoś nie ufam.Tak samo z dentystą i chodze tylko do jednego.
2
@Gibbon_FCB Laporta jeszcze bardziej by się skompromitował.Skoro już się tak bawi zostawiając swojego ziomka na stołku to niech go trzyma do końca jak na ziomka przystało.
0
@tristan87 Otóż tak
6
A jak tam u was z rana?
2
@mekston @P33ck Trzeba pamiętac ze gdyby 2020 był normalny to Lewy by sięknął tą ZP i podsmumował swoją kariere
6
Kvara słabiutki w tym sezonie a pamiętam jak były głosy w poprzednim sezonie ze wart po 120-150mln.
1
Potężny trening
4
@Pawlusek To liga mistrzow a nie turniej dawania szans
0
@4drian0 Moim zdaniem Iga miała tu racje bo darcie akurat w tenisie nie pomaga
0
@macio_944 Mam wrazenie ze czasami większy opór stawiały Almerie i Granady ale no to był jeden z lepszych meczy w ostatnim czasie
0
@norbi77 Ale tez beznadziejny rywal
0
@Kamiloza91 Arsenal to nic nie zrobił w tym meczu,na skrócie meczu nie ma zadnych okazji xD
1
@Arden Gorszy od Xaviego pewnie by nie był
0
@Aragorn33 Czyściutko ze strony Nigeryjczyka