Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Zbyt duzego to nie ma znaczenia obecnie tzn motywacja Lewisa mysle ze jest taka by byle rozegrać sezon
0
@mekston Dlatego trzeba czekać na next sezonu Lewisa w Ferrari.Jedyna nadzieja chyba na jakąs rywalizacje.
0
@Kessie Nie dziwie się ze niektórym ludziom się nudzi od tamtego sezonu f1.Przepaść tempa jest zastraszająca co powoduje brak rywalizacji.
0
@Kessie @mekston Tęsknie za sezonem mistrzowskim który rozstrzygnął ostatni wyscig
0
Kiedy nastepny sezon
3
Giannis w wybornej formie a samo Milwaukee w koncu wygrywa kilka meczy z rzedu.
7
Khabib na meczu GSW.
0
@bartoszplucinski Na korzysc Barcy tez?
0
Po zobaczeniu takich statystyk człowiek mógłby pomyslec ze Dallas zgnietli swoich rywali a tymczasem -28 od Bostonu xd
0
Kerr co zrównał Kuminge z ziemią
2
@BartqRKO Dlatego tez nie jest i nie będzie MVP póki co.Niepotrzebna dyskusja i jego ostatnie słowa.Jest świetnym zawodnikiem ale ma najlepszy zespół w lidze.
0
@BartqRKO Zreszta ich bilans mowi wszystko.No dawno nie bylo az tak mocnego Bostonu.
2
Ta pierwsza piątka Bostonu to jest monster totalny.Najlepszy roster od czasow GSW z KD.
1
@Lionel_Messi10 Jesli chodzi o stricte napastnika to chyba był najbardziej utalentowany
2
@Lionel_Messi10 Nadal chyba Messi miał/ma największy talent bo oprócz samego strzelania x bramek on wciąz kreuje x bramek.Nie ma/nie było takiego zawodnika z takim skillsetem.
2
Boston dziś podejmuje u siebie Dallas.Powroty Kyriego to TD Garden zawsze są ciekawe.Transmisja w canał+ od 1:30 czasu polskiego.
https://x.com/celtics/status/1763602653261537605
0
Opinia @FcPortoFan1999 na temat dyskwalifikacji Rublova
0
Pewnie tak bedzie
7
Dobra to już koniec Cheta Holmgrena @takisobiektos @fart @BartqRKO
8
Ładnie siadło Inakiemu
https://x.com/mm4649042561152/status/1763303966765412734
0
@Emhyr Jednak chokeros nie taki zły @FcPortoFan1999
0
U21 totm według sofa
1
@PatrykBarca On przez 7 lat opuscil chyba 3 mecze.Nawet jak jest niezdrowy to i tak gra co pewnie za jakis czas się odbije bo tak nie mozna robic.
1
@Popitek12 Jak Gortat grał to dodiego nie było więc raczej ci nie powie
1
@Pedri16Future Ludzie zawsze zobaczą to co chcą zobaczyć.Fernandes kulał do końca tego meczu po czym wystapił wczoraj w pucharze Anglii i niewiadomo czy będzie gotowy na weekend z City
4
@Arden Ciężko powiedzieć tak naprawdę.Wydawało się że mają wszystko a jednak boisko często weryfikowało.
9
@Arden Wspaniała drużyna która nigdy się nie wydarzyła a taki potencjał był
3
@MesQueUnClub96 Czy Hubert Hurkacz jest na poziomie Ugo Humberta?
5
Co człowiek moze miec w głowie to az czasami jest przerażające.
1
@arasz1819 Myslisz ze Holender poradziłby sobie?