Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Mało ludzi potrafi sobie uświadomić ze Barcelona byłaby tłem dla Liverpoolu,City i Arsenalu w Premier League
0
Aj myslalem że film ''Paradise'' lepsze wrażenie zrobi.Niby spoko ale do takiej topki troche brakuje.
1
@mekston Bez podejscia do top3 w Anglii
0
I wyobrazcie sobie Barcelone w Premier League.Pewnie walka o 4-6 miejsce.
1
@MesQueUnClub96 Oglądam teraz film Paradise dodi,moze kiedys
2
Słaba jakość ale niesamowity power dunk Jordana
1
@BartqRKO To jest problem SGA że wlasnie klepie co meczyk 30/5/5 ale to jest wlasnie tylko 30
3
@MesQueUnClub96 Luka nie jest w tej dyskusji a Jokić hmm ma te same argumenty co Shai
0
Jesli dowiezie OKC na 1 miejscu w konferencji to powinien dostać to MVP.
4
Mozna by powiedziec kolejny dzien w biurze u Wembego.Za rok jesli druzyna pozwoli pewny występ w meczu gwiazd.
1
Boston z rekordem.
9
@Herato Rafa czasami potrafi dobrze podać a Antonemu to rzadko coś wychodzi na korzyść druzyny
30
Klepanko ładne było w 93 minucie
https://x.com/a3avd_/status/1764414371290099750
6
To był taki powrót do najlepszych lat Rafy
2
@barcelonaLM No czekam na ten turniej bo to jeden z moich ulubionych na hardzie
2
@barcelonaLM Mecz pokazowy to też troche inna jest atmosfera
1
@Kamiloos @Pressinho Chciałbym zobaczyć tą serie ale szczerze nie mam pewnosci ze Denver bedzie w finale
1
@mekston Mental to wiadomo chyba kto
1
@Comentateiro Tylko presja i kontuzje mogą odebrać Celtom pierscień
1
@Mordzia97 Curry 0/9 za 3 a reszta w sumie tez nieobecna a Boston jak wyczuje słabość rywala to jedzie do końca
1
Mecz po którym pewnie będzie ciezko zasnąć zawodnikom GSW
1
@barcelonaLM Ciekawe czy Carlos juz moze grac normalnie po tej kontuzji ale chyba ta
1
@adi7adi8 Fajny mecz
3
Rafa na spokojnie
1
@macio_944 Dostali Bilbao które grało intensywny mecz z Atleti w tygodniu a i tak fizycznie gniotą Barcelone
7
Ten mecz mógłby trwac jeszcze godzine a i tak tu nikt nie strzeli,straszna nuda
7
Jasny gwint @fart @zadafcb
2
@zadafcb JB 19 pkt łatwo
3
@macio_944 Jak tu asystentem trenera jest kuzyn Xaviego czy tam brat
2
@macio_944 Pedri to miesiac napewno