Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@budel17 Boston jest po prostu nudny ale to wynika z ich wybitności
1
Nie ma szans na zmiane Robercika.Jak ktoś ma strzelić bramke to pewnie będzie to on albo jakis przebłysk Yamala.
1
@VamosVamos Bo to tak naprawde Polak
3
@Maynard666 Sprzedac wszystkich
0
@mekston Napoli faworytem?
2
Ziomale Xaviego ze sztabu chyba nie dojechali w tym sezonie
9
Pedri już ominął więcej meczy niz Dembele w Barcelonie.Istny fenomen a wydawało się ze Dembuś jest liderem absolutnym w tej statystyce.
4
XaviBall naszczęście tylko do czerwca
1
@MesQueUnClub96 Za pozno zaczęli odrabiac i zabrakło czasu
1
76ers wygrywają mecz na wyjezdzie z Dallas a Luka swoje chociaż duzo tych strat miał dziś.
4
@MesQueUnClub96 Ale Dallas wraca
0
Bilbao bez Nico Williamsa takze baty od XaviBalla raczej pewne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 Nawet weteran Lowry trafił
2
Chciales trójki 76 @MesQueUnClub96
2
@MesQueUnClub96 A i tak dobrze się trzymają.Świetnie bronia + bez strat.
0
Raphinha wraca na prawe skrzydełko
0
Ma te kocie ruchy.
1
@budel17 Oni nie są az tak słabi jak ich ostatnie wyniki tzn 76ers.To są solidni zadaniowcy.
2
Maxey niesamowitą dynamike.Chwile się zawachasz a on już robi wjazd pod kosz.
0
@MesQueUnClub96 Mozna nie lubic Embiida ale to jeden z najbardziej dominujących zawodników w NBA
0
@MesQueUnClub96 Jest mlody jak na kierowce ale przy całej sympatii do Szarla to niestety zdarzaja mu się czesto błedy jak u Russella
1
@MesQueUnClub96 Ale wtedy to chyba bym chciał Leclerca w RB
0
Jako fan Mercedesa i Lewisa Hamiltona byłbym w delikatnym rozłamie. @mekston
3
@MesQueUnClub96 Moze chce jakąs pozycje w RB,ma syna który rozdaje karty więc stary Maxa moze sobie pozwolic
0
Stary Maxa na Szefa RB @mekston
2
JT 26 urodziny @fart
4
@AlphaNumeric Wszyscy w PL mają pieniądze a skąd je mają to juz małe ma znaczenie
1
@MesQueUnClub96 @fart Tak tez bym typował ale ja dam Cavs bo Knicks mają kontuzje
1
@Barcasub Dlatego mam 2 monitory bratku