Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I dwa pierwsze mecze w normalnych godzinach w canał+
0
@Barcasub No wlasnie czyli faul poza polem karnym ale w polu juz nie xD
1
@BARCA1899Messi Rodri w Barcelonie pewnie grałby jak Romeu
0
@Barcasub Gdzie to masz w przepisach xD
2
I Haaland swoje dolozył,18 bramka Norwega w PL
0
@Lionel_Messi10 Jak czysto jak po pilce wycina go równo xD
0
@Azi @Lionel_Messi10 Kontakt to kontakt i tak naprawdę przy tym impecie no to jest penalti
0
@Barcasub To czy on ma szanse dojsc do niej to akurat nie ma tu znaczenia
2
@MesQueUnClub96 Dla mnie tez dodi
0
No wyciął go równo z trawą i przy okazji tez w piłke trafił.
0
W sumie ciekawe są takie zagrania bo niby piłka a pozniej nogi
7
Okazuje się ze Alvarez najbardziej ucierpiał na powrocie KdB a wydawało się ze jednak wywalczyl sobie tą podstawowa 11
0
@mekston Topppppppp
1
Cały Onana.Ma naprawde solidny sezon ale czasami pojawi się jakiś babol i ludzie na to czekają by szkalować Kameruńczyka.Dzisiaj pokaz umiejętnosci.
0
@macio_944 Naszczescie Ferran nie ma takich okazji wiec nie ma co się martwic
2
Klasyfikacja all-time strzelców w NBA
35
Swoją drogą jakby to zmarnował Ferran w 90 minucie to rambla off na tydzien
1
@Comentateiro Gra dzis bez Hojlunda więc i tak szacunek ze wyszedl na mecz
2
@MesQueUnClub96 I jaki wniosek ze Nole przegrał przez wiatr tak dodi
2
@MesQueUnClub96 Wiatr zawiał i wiking nie trafil jak Novak na Wimbledonie
1
Z lepszym napastnikiem pewnie Bruno ma tu asyste ale classic Rash @mekston
https://x.com/centregoals/status/1764318629590655405
0
@MesQueUnClub96 No wlasnie wiec podsumuj po meczu bo wiking czesto ma slabsze 1 polowy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Ale jest jeszcze druga polowa dodi
0
@MesQueUnClub96 No w tamtym sezonie dodi byli w top4
1
@MesQueUnClub96 A Newcastle sie liczy jako big6
0
@MesQueUnClub96 Taka brama juz na zawsze zostanie zapamiętana w derbach,coś pięknego
0
@mekston Nie jest to dziwne,Onana ma swietny sezon z babolami
7
Wracam sobie z gości a tu taka bramka od zawodnika który chyba najbardziej zawodzi w tym sezonie.Aj ten Marcus.
2
No to zapraszamy panie Kevin Durant po 48minut grania od następnego meczu