Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@mekston Szkoda bo w Barcelonie pasował by wręcz idealnie.Do tego takie by było przejęcie ''pałeczki'' po Messim ale no cóz trzeba swoich kreować.Moze Yamal kiedyś.
1
@mekston A najlepiej to do Barcelony ale niestety nie ma tylu dzwigni
1
@mekston Marnował niestety tez w waznych momentach
1
@mekston Najlepiej to jakby poszedl do Premier League
2
@pt9 @mekston Barcelona zaoferowała współprace z Xavim i Mbappe dlatego sie wacha
2
Ciekawe. @mekston
27
MVP pamiętników z wakacji
1
Jak na kobiecy tenis to mega wynik.
0
@Barcanajlepszyteam Mówimy o 20 latku więc dajmy mu się rozwijać.Nikt nie wie gdzie jest jego sufit.Teoretycznie trawa jest jego najgorsza nawierzchnią a wygrał Wimbledon w wieku 20 lat.Zobaczymy za 10 lat.
1
@mekston W tenisie chyba nie ma większego wyzywania niz grac taki tenis jaki grał Zverev na Rafe na RG.
1
@mekston Takiego Zvereva to widzialem ostatnio na RG z Nadalem i na IO z Novakiem
0
@MesQueUnClub96 Przeciez Sasza zagrał taki mecz jakiego dawno nie widzielismy w jego wykoanniu
1
@mekston Carlos jest trochę ofiara swojego talentu.Teraz kazdy oczekuje ze bedzie wygrywał wszystko.
2
@mekston Rafa ma trochę pechową ta kariere.Brakowało mu zdrowia w drugiej połowie jego kariery.Wiele turniejów na srodkach przeciwbólowych.
2
@MesQueUnClub96 Najpierw musiałby pokonac kogos takiego jak Novak czyli dzis
3
@MesQueUnClub96 Póki co niech wygra przynajmniej jeden turniej WS
4
@MesQueUnClub96 No to tylko pokazuje z jakim talentem mamy do czynienia.
5
@MesQueUnClub96 W tenisie to jest bardzo duzo tzn 2 lata.Zobacz ilu zawodników w wieku 20 lat obecnie ma turnieje wielkoszlemowe na koncie.Podpowiem ci tylko jeden jest taki z Hiszpanii.Sinner 2 lata starszy a i tak bez Szlema.
2
@MesQueUnClub96 Ale on nie ma 20 lat xd
5
@MesQueUnClub96 No chyba oczywiste ze 20 latek wygra mniej niz ulozony zawodnik
1
@MesQueUnClub96 A ile turniejow wygrali ludzie w jego wieku w tym czasie
1
@Zimny Nikt normalny nie sprzeda Pedriego
1
Potężna była ta bramka Nico Williamsa.
4
@macio_944 Dokładnie.Jemu po prostu brakuje doświadczenia na tym poziomie.Szanujmy się ale to trenowanie Katarczyków to ma takie znaczenie jak var w meczach Realu
3
Miazga.
2
To jest własnie siła Phoenix.Kilka dni temu Durant a dzis Booker wygrywa sam mecz.
6
@adi7adi8 Szkoda ale to jedno ze światełek na lepsze jutro Barcelony więc jemu można wybaczyć
3
O kurczaki Yamal.No niby na prawej nodze miał więc trochę cięzej.
1
Wlasnie wstałem a Xavi widze wyjazd zrobił z pucharu króla.Aj szkoda.
3
Brama Lewego iks de