1

@mekston Szkoda bo w Barcelonie pasował by wręcz idealnie.Do tego takie by było przejęcie ''pałeczki'' po Messim ale no cóz trzeba swoich kreować.Moze Yamal kiedyś.

1

@mekston A najlepiej to do Barcelony ale niestety nie ma tylu dzwigni

1

@mekston Marnował niestety tez w waznych momentach

1

@mekston Najlepiej to jakby poszedl do Premier League

2

@pt9 @mekston Barcelona zaoferowała współprace z Xavim i Mbappe dlatego sie wacha

2

Ciekawe. @mekston


27

MVP pamiętników z wakacji


1

Jak na kobiecy tenis to mega wynik.


0

@Barcanajlepszyteam Mówimy o 20 latku więc dajmy mu się rozwijać.Nikt nie wie gdzie jest jego sufit.Teoretycznie trawa jest jego najgorsza nawierzchnią a wygrał Wimbledon w wieku 20 lat.Zobaczymy za 10 lat.

1

@mekston W tenisie chyba nie ma większego wyzywania niz grac taki tenis jaki grał Zverev na Rafe na RG.

1

@mekston Takiego Zvereva to widzialem ostatnio na RG z Nadalem i na IO z Novakiem

0

@MesQueUnClub96 Przeciez Sasza zagrał taki mecz jakiego dawno nie widzielismy w jego wykoanniu

1

@mekston Carlos jest trochę ofiara swojego talentu.Teraz kazdy oczekuje ze bedzie wygrywał wszystko.

2

@mekston Rafa ma trochę pechową ta kariere.Brakowało mu zdrowia w drugiej połowie jego kariery.Wiele turniejów na srodkach przeciwbólowych.

2

@MesQueUnClub96 Najpierw musiałby pokonac kogos takiego jak Novak czyli dzis

3

@MesQueUnClub96 Póki co niech wygra przynajmniej jeden turniej WS

4

@MesQueUnClub96 No to tylko pokazuje z jakim talentem mamy do czynienia.

5

@MesQueUnClub96 W tenisie to jest bardzo duzo tzn 2 lata.Zobacz ilu zawodników w wieku 20 lat obecnie ma turnieje wielkoszlemowe na koncie.Podpowiem ci tylko jeden jest taki z Hiszpanii.Sinner 2 lata starszy a i tak bez Szlema.

2

@MesQueUnClub96 Ale on nie ma 20 lat xd

5

@MesQueUnClub96 No chyba oczywiste ze 20 latek wygra mniej niz ulozony zawodnik

1

@MesQueUnClub96 A ile turniejow wygrali ludzie w jego wieku w tym czasie

1

@Zimny Nikt normalny nie sprzeda Pedriego

1

Potężna była ta bramka Nico Williamsa.


4

@macio_944 Dokładnie.Jemu po prostu brakuje doświadczenia na tym poziomie.Szanujmy się ale to trenowanie Katarczyków to ma takie znaczenie jak var w meczach Realu

3

Miazga.


2

To jest własnie siła Phoenix.Kilka dni temu Durant a dzis Booker wygrywa sam mecz.


6

@adi7adi8 Szkoda ale to jedno ze światełek na lepsze jutro Barcelony więc jemu można wybaczyć

3

O kurczaki Yamal.No niby na prawej nodze miał więc trochę cięzej.


1

Wlasnie wstałem a Xavi widze wyjazd zrobił z pucharu króla.Aj szkoda.

3

Brama Lewego iks de


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?