1

@clyde Laysy Kurczak te stare albo Fromage te niebieskie

0

@barcelonaLM Jeszcze ani razu nie był w półfinale WS.To tylko pokazuje jak trudno się tam dostac bez mega korzystnej drabinki.

1

@mekston Ciezko trochę okreslić forme Sinnera bo niby bez straty seta ale tez ci rywale słabi a Rublov klasyk ćwiercfinal i koniec wycieczki

0

@mekston No będzie weryfikacja to napewno

1

@mekston Czy ja wiem.Sinner wygląda momentami na takiego który moze każdego pyknąć.To juz nie jest Sinner z 2k23.

1

@mekston Ładnie to zrobił

0

Ostatni set Włocha i mozna odpoczywać

4

@MesQueUnClub96 Ten jest dla Sinnera

0

@partymaker Nie ma z czego robić wymian bo picków nie ma a Graysona Allena ktory ma największy % za 3 w Nba nie oddadza.Zostaje Beal który tez pewnie jest nie do ruszenia i zawodnicy na minimalnych kontraktach.Phoenix musi rzezbic z tego co ma.

1

@macio_944 Zbyt mocne by to było nawet na Cholo

0

@FCB24 Beal w tym sezonie robi staty na poziomie 18/4/4 na 50% a jest dopiero trzecią opcją więc spełnia swoją role + niezle broni.Play offy zweryfikują Phoenix.

1

@partymaker Wygrali 6 mecz z rzędu i obecnie są na 6 miejscu.Krok po kroku i w miare się zgrają.Wynik Suns to kwestia zdrowia.Jesli kogoś zabraknie z big 3 nie mają szans na nic.Jesli beda zdrowi to sky is the limit.

5

Nie zmieniaj się Kevinie.


0

@Maciej_T Rekord jest 100 Wilta Chamberleina

0

@BartqRKO No ja nie wiem czy to jest czysty blok na Townsie w ostatniej akcji
https://x.com/LiveNBAStats/status/1749633351583949227

0

@BartqRKO Ale czuje ze Towns go łyknie

7

Wybitna noc koszykówki w USA


1

@BartqRKO 70 ......

0

@BartqRKO Pobije raczej swój rekord bo on chyba miał kiedys 60

4

KAT 43 PKT w 1 polowe


0

@BartqRKO MVP 2024?

0

@FcPortoFan1999 Nie wierze ze dostaną się do top6.Musieliby chyba wytransferowac DLo za jakiegoś koksa.

0

@FcPortoFan1999 Sytuacja Lakers jest bardzo trudna bo o awans do play off beda musieli się bić w play in w którym jak wiadomo jeden slaby mecz i konczysz sezon.Nowy trener to nowa swieżosc więc czemu nie.

1

@FcPortoFan1999 @barcelonaLM No posada Hama wisi na włosku.Juz kilka razy był wyrzucany w tym sezonie i tak Lakersi przepychają te mecze

1

LeBron to ma większą władze pewnie w Lakers niz sam Darvin Ham xd


2

No to czas na ambasade Roberta Lewandowskiego
@MesQueUnClub96

6

@Cochise Moim zdaniem już dawno by coś wyszło ze przekupowali/kupowali mecze itd.Bliżej mi do tego że poziom sędziowski jest po prostu niski w La lidze bo nie tylko w meczach Realu to się dzieje ale nie jest to nagłaśniane bo nikogo nie obchodzą mniejsze kluby.

1

@Cochise Czyli sugerujesz że RM po prostu płaci sędziom za ich mecze?

33

No niektórzy by dostali zawieszenie na kilka meczy


1

@Emhyr Ja tylko głosze prawde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?