Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@clyde Laysy Kurczak te stare albo Fromage te niebieskie
0
@barcelonaLM Jeszcze ani razu nie był w półfinale WS.To tylko pokazuje jak trudno się tam dostac bez mega korzystnej drabinki.
1
@mekston Ciezko trochę okreslić forme Sinnera bo niby bez straty seta ale tez ci rywale słabi a Rublov klasyk ćwiercfinal i koniec wycieczki
0
@mekston No będzie weryfikacja to napewno
1
@mekston Czy ja wiem.Sinner wygląda momentami na takiego który moze każdego pyknąć.To juz nie jest Sinner z 2k23.
1
@mekston Ładnie to zrobił
0
Ostatni set Włocha i mozna odpoczywać
4
@MesQueUnClub96 Ten jest dla Sinnera
0
@partymaker Nie ma z czego robić wymian bo picków nie ma a Graysona Allena ktory ma największy % za 3 w Nba nie oddadza.Zostaje Beal który tez pewnie jest nie do ruszenia i zawodnicy na minimalnych kontraktach.Phoenix musi rzezbic z tego co ma.
1
@macio_944 Zbyt mocne by to było nawet na Cholo
0
@FCB24 Beal w tym sezonie robi staty na poziomie 18/4/4 na 50% a jest dopiero trzecią opcją więc spełnia swoją role + niezle broni.Play offy zweryfikują Phoenix.
1
@partymaker Wygrali 6 mecz z rzędu i obecnie są na 6 miejscu.Krok po kroku i w miare się zgrają.Wynik Suns to kwestia zdrowia.Jesli kogoś zabraknie z big 3 nie mają szans na nic.Jesli beda zdrowi to sky is the limit.
5
Nie zmieniaj się Kevinie.
0
@Maciej_T Rekord jest 100 Wilta Chamberleina
0
@BartqRKO No ja nie wiem czy to jest czysty blok na Townsie w ostatniej akcji
https://x.com/LiveNBAStats/status/1749633351583949227
0
@BartqRKO Ale czuje ze Towns go łyknie
7
Wybitna noc koszykówki w USA
1
@BartqRKO 70 ......
0
@BartqRKO Pobije raczej swój rekord bo on chyba miał kiedys 60
4
KAT 43 PKT w 1 polowe
0
@BartqRKO MVP 2024?
0
@FcPortoFan1999 Nie wierze ze dostaną się do top6.Musieliby chyba wytransferowac DLo za jakiegoś koksa.
0
@FcPortoFan1999 Sytuacja Lakers jest bardzo trudna bo o awans do play off beda musieli się bić w play in w którym jak wiadomo jeden slaby mecz i konczysz sezon.Nowy trener to nowa swieżosc więc czemu nie.
1
@FcPortoFan1999 @barcelonaLM No posada Hama wisi na włosku.Juz kilka razy był wyrzucany w tym sezonie i tak Lakersi przepychają te mecze
1
LeBron to ma większą władze pewnie w Lakers niz sam Darvin Ham xd
2
No to czas na ambasade Roberta Lewandowskiego
@MesQueUnClub96
6
@Cochise Moim zdaniem już dawno by coś wyszło ze przekupowali/kupowali mecze itd.Bliżej mi do tego że poziom sędziowski jest po prostu niski w La lidze bo nie tylko w meczach Realu to się dzieje ale nie jest to nagłaśniane bo nikogo nie obchodzą mniejsze kluby.
1
@Cochise Czyli sugerujesz że RM po prostu płaci sędziom za ich mecze?
33
No niektórzy by dostali zawieszenie na kilka meczy
1
@Emhyr Ja tylko głosze prawde