- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1300 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1300 Culés
1
Jannik Sinner bierze drugiego seta, comeback Włocha w tie breaku.
1
@mekston Ładnie to zrobił
0
@Encore a Fritz - przy takiej ogromnej nieskuteczności Serba na break pointach ugrał właśnie tego 1 seta (czyli ten max sukces o którym myślałem) - totalnie bez podjazdu do tych największych. Już ma 0-9 z Serbem bilans.
0
@mekston Jakby popracował nad kondycją to może byłoby lepiej ale on zdycha na korcie. Te pierwsze dwa sety były bardzo dobre a później Djoko grał tak jak grał a Fritz dwa razy gorzej bo już nie miał siły biegac i nawet nie trzeba było mocno atakować tylko wystarczyło precyzyjnie po linii. Taki młodziak Prizmic wyglądał lepiej fizycznie niż Fritz
0
@Emhyr mimo wszystko Djoko miał w 2 setach z 15 break pointów - to jest kosmos, że niczego nie wykorzystał. Anomalia statystyczna.
Djoko grał też słabiej na początku turnieju - weź to pod uwagę.
0
@mekston Może i anomalia ale to nie jest tak że tylko on psuł. Grasz tak jak przeciwnik pozwala a Fritz zaczął mocno. No grał ale on to zawsze robi. Pierwsze rundy gra gorzej żeby później grać lepiej ale to nie zmienia faktu że Fritz fizycznie wysiada przy dłuższych meczach i to jest jego największa wada
0
@Emhyr męski tenis to gra w tych najważniejszych turniejach best of 5 to raz, a dwa to właśnie Fritz wycisnął maxa z tego co mógł w pierwszych 2 setach. W drugim strzelał winnerami jak szalony, a i tak bronił aż 7! break pointów.
To jest też sufit tutaj. 0-9 z Serbem to nie jest przypadek, a obejmuje to też mecze best of 3.